אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארגון בעלי הצימרים בעקבות חילופי האש בצפון: "אנשים לא ממהרים לעזוב"

ארגון בעלי הצימרים בעקבות חילופי האש בצפון: "אנשים לא ממהרים לעזוב"

יו"ר הארגון, דוד קויפמן: "אנחנו לא רואים פקקים בדרך למרכז". משרד התיירות: "אין צורך לעורר מהומה שתפגע בתעשיית התיירות, דווקא בשיא העונה"

03.08.2010, 14:43 | יסמין גיל

יממה לאחר שהופר השקט באילת בשיא עונת התיירות עם ירי הרקטות לעבר העיר, נוספה הבוקר תקרית חילופי האש בגבול הצפון, גם כן נופש שוקק. יחד עם זאת, בענף התיירות מבקשים להבדיל בין שני האירועים ובכל מקרה מקווים שמדובר במקרים נקודתיים.

יו"ר ארגון בעלי הצימרים בישראל, דוד קויפמן, אמר היום ל"כלכליסט": "כל עוד מדובר במשהו נקודתי, אנשים ללא ממהרים לקפל את הפקלאות ולעזוב את אתרי הנופש. ראינו את זה גם במלחמת לבנון השנייה, כשעברו כארבעה ימים עד שהנופשים באזור הבינו שמדובר באירוע משמעותי והחלו לעזוב. אני כרגע מטייל בצפון והוא מלא. נראה איך מתפתחים הדברים ונקווה שהאירוע הבוקר לא יתפתח לעימות. בכל מקרה, כרגע אנחנו לא רואים פקקים בדרך למרכז".

ממשרד התיירות נמסר כי, "אין צורך לעורר מהומה שתפגע בתעשיית התיירות, דווקא בשיא העונה, כאשר יש ביקושים גבוהים מצד תיירות הפנים והתיירות הנכנסת. אתמול שוחח שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, והיום המשרד עומד בקשר עם הגורמים השונים בצפון ועוקב אחר ההתפתחויות. כך או כך, מדובר באירועים נקודתיים שצריך לבודד. אין מקום לפאניקה".

מנכ"ל התאחדות מלונות טבריה, לימור פורטל־ללוש, מסרה: "כרגע העסקים כרגיל. בדקנו את השטח ואין שום שינוי, לא מבחינת תיירות הפנים ולא מבחינת התיירות הנכנסת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות