אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית ירושלים פרסמה מכרז להקמת מתחם ספורט בשטח של 40 אלף מ"ר

עיריית ירושלים פרסמה מכרז להקמת מתחם ספורט בשטח של 40 אלף מ"ר

הקמת מרכז הפיס - "הארנה" - היא חלק מפיתוח מתקני הספורט כמו הרחבת אצטדיון טדי והבריכה האולימפית שתבנה בדרום מערב העיר

04.08.2010, 20:42 | שירלי ששון-עזר

עיריית ירושלים, פרסמה היום (יום ד') את המכרז להמשך עבודות הקמת היכל הפיס ירושלים, המכונה "הארנה", שיכלול את הקמת שלד הבניין והמערכות האלקטרו-מכניות של הפרויקט. המרכז כולל את הקמת היכל הפיס בשטח של 40 אלף מ"ר, זאת במקביל לסיום עבודות החפירה, ביסוס היסודות והדיפון המבוצעות בחודשים האחרונים באתר.

בסיום הבנייה יכלול המרכז למעלה מעשרת אלפים מקומות ישיבה, מתקני קבוצות, חדר כושר, מתקנים שונים, אזור עיתונות ומזנונים. ההיכל ישמש מלבד לפעולות ספורט על ענפיו השונים, גם כמרכז תרבות, בידור והיכל התכנסויות לוועידות מהארץ ומהעולם, מרכז למופעי רוק וכנסים בינלאומיים.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, ציין היום כי הפרויקט הינו חלק ממכלול של פיתוח והשקעות מסיביות בתחומי הספורט והתרבות הממקמים את ירושלים כעיר מובילה ופורצת דרך בתחומים אלה. כך גם פרויקט הרחבת אצטדיון טדי מצוי כעת בשלבי תכנון מתקדמים, וכך גם הבריכה האולימפית שתמוקם במתחם דרום מערב העיר, ובסמוך לארנה.

לדברי ברקת, "מכלול מתקנים אלה יהפוך את האזור לכפר אולימפי חדיש ומתקדם. מתקנים אלה יסייעו לצמיחה כלכלית ולחיזוק מעמדה הכלכלי של ירושלים בכך שיאפשרו אירועים לאומיים ובינלאומיים בתחומי הספורט, התרבות ואף קיומם של כנסים בינלאומיים בבירה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות