אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברקשייר ביצעה הימורים כושלים על נגזרים, והרווח הנקי צנח ב-40% צילום: בלומברג

ברקשייר ביצעה הימורים כושלים על נגזרים, והרווח הנקי צנח ב-40%

הרווח עמד ברבעון השני על 1.97 מיליארד דולר; החברה של באפט איבדה 1.5% מערכה ברבעון השני של 2010

07.08.2010, 08:28 | בלומברג

חברת ברקשייר הת'אווי של וורן באפט הודיעה כי הרווח ברבעון השני ירד ב-40% לאחר שהימורי הנגזרים של המיליארדר על מדדי מניות כשלו עקב נסיגת המניות בעולם.

הרווח הנקי צנח ל-1.97 מיליארד דולר, או 1,195 דולר למניה, מ-3.3 מיליארד דולר, או 2,123 דולר למניה, בתקופה המקבילה אשתקד, כך הודיעה אתמול (ו') החברה. הרווח התפעולי עמד על 1,866 למניה מסדרה A, והכה את התחזית הממוצעת של ארבעה אנליסטים שנסקרו על ידי בלומברג, שעמדה על 1,456 דולר.

באפט, שקריירת בחירת המניות שלו סייעה לו לצבור את ההון השלישי בגודלו בעולם , צבר הפסדים לברקשייר על נגזרי מניות מאז המשבר הפיננסי ב-2008. החוזים, שיתחילו להבשיל ב-2018, מאבדים מערכם כשמדדי המניות יורדים.

"היתה בעיה עם הנגזרים ברבעון השני", אמר ביל ברגמן, אנליסט ממורנינגסטאר, "זה בהחלט בא לידי ביטוי ברווח הנקי".

מדד סטנדרד S&P 500 צנח ב-12% בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני, הירידה הרבעונית הראשונה מזה יותר משנה. ברקשייר ירדה ב-1.5% בבורסת ניו יורק במשך אותה התקופה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
ברקשייר-השקעות בניהלו של מר וורן באפט
כן כשל או לא כשלון מר וורן באפט האגדי נשאר אמין ונאמן לדרכו , התורה מציינת ודגישה את גדולת האדם על פי תכונותיו , מעשיו ומנהגיו . ובכל הפרמטרים האילו מר וורן בפאט הוכיח הלכה למעשה בביצועיו , למיטב הבנתי זהו ה"א דם " שלו התכוון הא - ל בעת מחשבתו , יצירתו את האדם , יכול אדם זה לעמוד ולומר : "ברוך הא - ל אשר בראני " . מאחל לעם ישראל שיגדלו בקרבו רבים וטובים כמות מר וורן באפט .(יודע אני שמר וורן באפט שייך לעולם הנוצרי).שיהיו עוד רבים וטובים כמותו.אמן סלה.
ארגמן סביון , זכרון יעקב  |  08.08.10