אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דש מפנקת את היו"ר גבי רביד בעלות שכר של 4.6 מיליון שקל - לפני בונוסים צילום: עמית שעל

דש מפנקת את היו"ר גבי רביד בעלות שכר של 4.6 מיליון שקל - לפני בונוסים

בכפוף לעמידה ביעדי הרווחים תזכה רביד לבונוס של 2% מהרווח השנתי לפני מס - ועוד בונוס של מיליון שקל בגין עמידה ביעדים איכותיים

10.08.2010, 23:21 | רחלי בינדמן
כארבעה חודשים לאחר מינויה של גבי רביד ליו"ר פעיל בבית ההשקעות דש איפקס דיווחה הערב דש על תנאי העסקתה שיובאו לאישור האסיפה הכללית.

רביד צפויה לזכות למשכורת חודשית של 120 אלף שקל שתעודכן בינואר 2011 ובינואר 2012 בשיעור של 5% בתנאי שהחברה עמדה ביעדי רווח מסוימים. יצוין כי יעדי הרווח תואמים את רוח מדיניות התגמול החדשה שצפוים הגופים המוסדיים לפרסם בעקבות דרישות המפקח על שוק ההון, הכוללים בין השאר ביצועים ארוכי דווח ובונוסים הכפופים לעמידה ביעדים ברורים מראש וכן שקלול של פרמטרים איכותיים ולא רק כמותיים.

יעד הרווח לשנת 2010 לצורך עדכון של 5% בשכר יהיה רווח של מינימאלי של 115 מיליון שקל מפעילות שוטפת (לפני מס) ויעד הרווח לשנת 2011 יהיה רווח של 130 מיליון שקל מפעילות שוטפת. בשנת 2009 אגב רשמה דש רווח של 148 מיליון שקל, הגם שיש לציין כי מדובר בשנה חריגה לטובה לנוכח ביצועי שוק ההון.

לצד המשכורת החודשית תקבל רביד בונוס שנתי שלא יעלה על מיליון שקל בכפוף לעמידה בתכנית יעדים איכותיים שנתית הכוללת בדיקה של יעדי ההנהלה, יעדי מיתוג בית ההשקעות, ויעדי רכישות שיבצע בית השקעות. אם רביד תעמוד ביעדים באופן חלק, זכאותה לבונוס תהיה יחסית. אם בית ההשקעות יעמוד ביעדי הרווח שנקבעו לה לאותה שנה סכום הבונוס לא יפחת מחצי מיליון שקל.

בנוסף תהיה רביד זכאית לבונוס מיוחד נוסף בהיקף של 2% מכל רווח שנתי מפעילות שוטפת העולה על יעד הרווח השנתי לצורך הענקת הבונוס המיוחד עם תקרה של 2 מיליון שקל. יעד הרווח לצורך מתן הבונוס המיוחד הוא 115 מיליון שקל מפעילות שוטפת בשנת 2010 ו-130 מיליון שקל לשנת 2011, בדומה ליעד שנקבע לצורך עדכון השכר.

לבסוף תזכה רביד באופציות בשווי של כ-11 מיליון שקל. תקופת העסקתה של רביד אגב היא לתקופה בלתי קצובה. גבי רביד תזכה כמובן לרכב צמוד בשווי של עד 350 אלף שקל לפי בחירתה ודש תישא בכל הוצאותיו.

עלות שכרה הכוללת של רביד תעמוד בשנה על 4.6 מיליון שקל וזאת לפני הבונוסים להם תזכה בגין עמידה ביעדים. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות