אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוקדמות יורו 2012: משחקי הנבחרת ישודרו בערוץ 10 צילום: טל שחר

מוקדמות יורו 2012: משחקי הנבחרת ישודרו בערוץ 10

הערוץ היה היחיד שהגיש הצעה עבור משחקי הבית של נבחרת. ישלם כחצי מיליון שקל פחות מהסכום ששילמה רשת בקמפיין הקודם

12.08.2010, 13:42 | כתב כלכליסט

ערוץ 10 רכש מההתאחדות לכדורגל את זכויות השידור לקמפיין נבחרת ישראל בכדורגל. הערוץ ישדר את כל משחקי הבית של חניכיו של לואיס פרננדז, לאחר שהצעתו לרכישה היתה גם ההצעה היחידה שנותרה.

ערוץ 1 החליט לא להגיש הצעות על המשחקים מוקדם יותר השבוע.

לאחר שבתאריך היעד שנקבע לא הוגשו הצעות לרכישת המשחקים, החלה ההתאחדות בהליך של מו"מ עם ערוץ 10, שניצל את העובדה שנותר אחרון במכרז כדי להוריד את המחיר בצורה משמעותית.  

לפי הערכות שילם ערוץ 10 את המינימום שדרשה ההתאחדות לכדורגל עבור המשחקים (3.3 מיליון שקל) ואולי אף פחות. לפי הערכות בשוק, הערוץ ישלם כ-500 אלף שקל למשחק. עוד לא ברור אם סכום זה יעלה בצורת בונוסים בעקבות הצגות טובות של הנבחרת. הערכות הן שמדובר על תשלום מקסימלי של כ-530 אלף שקל למשחק.

המחיר נמוך בכ-50% מהסכום ששולם בקמפיין הקודם של הנבחרת, אז שילמה רשת כמיליון שקל בממוצע למשחק.

מערוץ 10 נמסר: "כמו כל עם ישראל, אנו מאחלים הצלחה לנבחרת ישראל במאמציה להעפיל למשחקי יורו 2012. מדובר במפעל חשוב לכולם ואנו שמחים שאנו יכולים לאפשר לציבור להיות שותף לחוויה. כמו כן, נעשה את כל המאמצים על מנת לרכוש גם את משחקי החוץ של הנבחרת". ערוץ 10 ינסה כעת לרכוש את זכויות משחקי החוץ של הנבחרת שנמצאים בידי ספורטפייב. לפי הערכות אין מתעניינים רבים בשוק הישראלי במשחקי החוץ של הנבחרת.

 

במסגרת הספונסרשיפ, ספורטפייב, שותפת השיווק של הנבחרת, נמצאת במשא ומתן מתקדם עם אגאדיר ובנק לאומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות