אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלייה של 19% בהכנסות פורמולה מערכות ברבעון השני צילום: בועז אופנהיים

עלייה של 19% בהכנסות פורמולה מערכות ברבעון השני

הקבוצה המונה את החברות מטריקס, מג'יק ומאפינס רשמה הכנסות של 131.7 מיליון דולר. הרווח הנקי עלה ל-3.8 מיליון דולר

17.08.2010, 10:46 | שניר הנדלר
עלייה של 19% בהכנסות פורמולה מערכות ברבעון השני של 2010, כך עולה מהדו"חות הכספיים שפירסמה היום (ג') קבוצת התוכנה הישראלית.

קבוצת פורמולה מערכות מונה כיום את החברות מטריקס, מג'יק ומאפינס. הכנסותיה ברבעון השני הסתכמו ב-131.7 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 111 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

בשורה התחתונה חתם גיא ברנשטיין מנכ"ל פורמולה על רווח נקי המיוחס לבעלי המניות של החברה בסכום של 3.8 מיליון דולר. לשם השוואה, ברבעון השני של 2009 השיגה פורמולה רווח נקי של 3.7 מיליון דולר.

"מסכמים רבעון מוצלח"

הונה של החברה עמד עם סיום הרבעון השני על 285 מיליון דולר, ירידה של 3% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. עם נעילת הרבעון היו מונחים בקופתה של פורמולה מזומנים ושווי מזומנים בשווי של 133.5 מיליון דולר.

גיא ברנשטיין, מנכ"ל פורמולה, אמר עם פרסום הדו"חות: "פורמולה מסכמת רבעון מוצלח כאשר החברות הבנות שלה סיימו את הרבעון השני של 2010 באופן חיובי; חברות הקבוצה הציגו שיפור משמעותי הן בשורת ההכנסות והן בשורת הרווח התפעולי. אנו פועלים כדי להמשיך את מגמת הצמיחה בכל החברות, הן באמצעות הרחבת נתח השוק שלנו והן על ידי פעילות של מיזוגים ורכישות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות