אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רבוע כחול מימשה את האופציה להקמת חניון במתחם גבעון בתל אביב

רבוע כחול מימשה את האופציה להקמת חניון במתחם גבעון בתל אביב

החניון יכלול 1,000 מקומות חניה שישמשו את הקניון שייבנה בשוק הסיטונאי ואת כלל איזור התרבות של ת"א. עלות הקמתו - 144 מיליון ש'

18.08.2010, 20:34 | שירלי ששון-עזר

רבוע כחול נדל"ן הודיעה היום (ד') לחברות גינדי החזקות וגינדי משה ויגאל כי היא תממש את האופציה להשתתפות בפרויקט ופיתוח הכיכר והחניון במתחם גבעון. גינדי התמודדה במכרז על הקמת החניון והודיעה על זכייתה בחודש שעבר. רבוע כחול נדל"ן קיבלה את האופציה להקצאת 50% ממניות בחברה. על פי הדיווח של החברה, עלות ההקמה הכוללת של החניון מסתכמת בכ-144 מיליון שקל והחברות התחייבו לפתח את הפארק המתוכנן על גג החניון.

מתחם גבעון ממוקם בין רחוב הארבעה בצפון, קרליבך במערב, החשמונאים בדרום וארניה במזרח ועל פי התוכנית הוא עתיד לכלול 1,000 מקומות חניה בארבעה מפלסים תת קרקעיים. שלושת החברות יקימו ויפעילו את החניון לתקופה של 23 שנים. ועל פי תנאי ההסכם משך הקמת החניון הוא כ-30 חודשים.

זאב שטיין, מנכ"ל רבוע כחול נדל"ן, אמר היום ל"כלכליסט" כי החשיבות של החניון עולה בגלל מיקומו בין מתחם השוק הסיטונאי לבין מתחם דרום הקריה. "כידוע, אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת הקניון המתוכנן בשוק הסיטונאי הוא הימצאות חניה נוחה ובשפע. לכן, יש חשיבות רבה בפיתוח מתחם גבעון והפיכתו לחלק אינטגרלי מהיצע החניה והנגישות למתחם השוק. רבוע נדל"ן רואה במתחם גבעון השקעה אסטרטגית שתתרום ללא ספק לפיתוח מתחם השוק הסיטונאי וכלל איזור התרבות של תל אביב".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות