אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבמבה חוזרת לחצי חינם: הסתיים הסכסוך עם אסם צילום: תומריקו

הבמבה חוזרת לחצי חינם: הסתיים הסכסוך עם אסם

מנכ"ל אסם ובעלי רשת חצי חינם הגיעו אמש להסכמות, וכבר מחר יוחזרו מוצרי אסם למדפי הרשת. המוצרים הוסרו מן המדפים בשבוע שעבר לאחר ש"אסם" סירבה לדרישת "חצי חינם" לשלם מיליוני שקלים תמורת הזכות למכור את מוצריה בסניף החדש של הרשת בהוד השרון

23.08.2010, 07:44 | מיכל תוסייה כהן

מוצרי אסם יחזרו כבר מחר למדפי חצי חינם - שבוע לאחר תחילת הסכסוך בין שני הגופים. זאת, לאחר שזכי שלום, בעלי חצי חינם, הגיע אמש להסכם עם מנכ"ל אסם, גזי קפלן. פרטי ההסכם לא נמסרו לפרסום, אך כפי הנראה אסם תשלם לחצי חינם כ-2-2.5 מיליון שקל על הצבת דוכני אסם בסניף חצי חינם החדש בהוד השרון. זאת לאחר ששלום דרש מאסם לא פחות מ- 4 מיליון שקל על זכות זו – סכום גבוה יחסית שהוביל לפיצוץ בין רשת השיווק לבין חברת המזון.

הסכסוך בין שתי החברות החל כאמור לפני כשבוע. שלום, שידוע כאדם שאינו חושש מעימותים, החליט להוריד את מוצרי אסם מהמדפים, בהם מוצרי עוף טוב, טבעול, תפוגן וצבר, אחרי שאסם לא נענתה לדרישתו להעביר לו 4 מיליון שקל עבור הצבת דוכנים בסניף החדש שפתח בהוד השרון.

אחרי כמה ימים, כשאסם סירבה להתקפל, הוא הוריד את כל מוצרי אסם והחברות הבנות שלה מהמדפים, והצהיר"לכל מוצר יש תחליף והסכסוך עם אסם הולך להיות ארוך טווח".  

עם זאת העובדה שהחגים בפתח והאפשרות כי שלום יאבד קהל לקוחות יקר שיבקש לקנות רק את מוצרי אסם, דחפו אותו להסכם מהיר עם יצרנית המזון. גם אסם מצידה לא היתה מעוניינת להמשיך בסכסוך רגע לפני החגים, שמקפיצים את ההוצאה על סל הקניות בעשרות עד מאות אחוזים וטומנים בחובם פוטנציאל רווחים של מאות אלפי שקלים רק מהמכירות בסניפי חצי חינם בתקופה קצרה זו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אין נאמנות לספקים
אם הצלחה לא מתווכחים -זה הפתגם ואכן זאת המציאות של חצי חינם! אולם מנסיון עבר אין שום נאמנות לספקים שמוחלפים כמו גרביים ,ראה התייחסות לספק מוביל במשק הישראלי,דוגמת ״אוסם״ אז מה יאמרו הספקים ״הקטנים״?? בקיצור לכל הכוכבים שלא ניסו את מזלם ,חצי חינם אינה הכתובת בשבילכם כי בהזדמנות ראשונה יחליפו אתכם במישהו זול ויתר שגם אותו יחליפו במישהו זול יותר וחוזר חלילה! איכות המוצר משנית ולא ממש מעניינת!!
אורן , קיסריה  |  29.08.10
8.
עם כל הכבוד לרשתות האחרות...
אין לי שום קשר אישי לרשת אך אנו עושים שם את הקניות שלנו כבר שנים. מדי פעם אנו בודקים ומשווים לרשתות ולחנויות אחרות - ובסוף, בשורה התחתונה, חצי חינם באמת הכי זולים, הכי הוגנים, הכי מסודרים, הכי נקיים, הכי מאורגנים. והמלחמות של הבעלים בסופו של דבר מיטיבות עם הכיס הפרטי שלי. הוא צודק - לכל מוצר יש תחליף ואיזה יופי שיש מישהו שיכול להם - לאסם ודומיהם. יישר כח!
קונים קבועים  |  23.08.10
7.
כל הזמן יש להם סכסוכים גם פחות ציבוריים
לפעמים מגיעים ואין מילקי או שיש מעט מאוד מסלטי אחלה... זה נכון שלכל מוצר יש תחליף, אבל הציבור רגיל לטעמים שלו. חצי חינם מוכרת יחסית מאוד בזול וגם מסודר - כיף נחמד ונעים לעשות קניות שם, בניגוד למגה בול שם נתקלתי במגוון רחב של ג'וקים ודבורים בתוך החנות (מזעזע, כמעט הקאתי. תגובת אחרי משמרת היתה "כן יש פה קצת ג'וקים, תכף אני אדרוך עליו") או לשופרסל דיל שכל קשר בינו לבין מחירים זולים הוא מקרי לחלוטין. אני מכבדת את העסק שלהם ובד"כ כל מה שהם חוסכים מגולגל חזרה אלי. בואו רק נגיד שאנחנו מחכים לסניף של רמי לוי באיזור חולון - ראשל"צ או שיתחיל למכור באינטרנט כבר.......
קבועים בחצי חינם  |  23.08.10
לכל התגובות