אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רייסדור תבנה שכונה חרדית בקריית גת צילום: אוראל כהן

רייסדור תבנה שכונה חרדית בקריית גת

החברה זכתה במכרז של מנהל מקרקעי ישראל לקרקע בשטח של 10 דונם. על הקרקע תשלם רייסדור מקבוצת צ. לנדאו כ-8 מיליון שקל

29.08.2010, 10:57 | שירלי ששון-עזר

חברת הנדל"ן והייזום רייסדור מקבוצת צ. לנדאו זכתה במכרז של מנהל מקרקעי ישראל לבניית 31 יח"ד צמודי קרקע וקוטג'ים בקרית גת. רייסדור ישלמו כ-8 מיליון שקל על שטח של כ-10 דונם. הפרויקט שיבנה על המגרש יקרא שיר בקריה וייועד לציבור החרדי. מחיר סופי של קוטג' בפרויקט צפוי לעמוד על כ- 1.5 מיליון שקל והחברה צופה היקף מכירות של כ-50 מיליון שקל. הפרויקט יצא לשיווק בעוד כשלשה חודשים.

יקי רייסנר, סמנכ"ל השיווק של הקבוצה מסר ל"כלכליסט" כי עליית המחירים באזור המרכז מוצתה ועליית המחירים הצפויה תתרחש בפריפריה. "העיר קרית גת זוכה לתנופה בחודשים האחרונים, כאשר עוד ועוד פרויקטים מתוכננים בעיר, לצד מכרזי משרד השיכון באזורים שונים בעיר. קרית גת הנמצאת במרחק של 65 ק"מ מאזור המרכז, הפכה זה מכבר לנגישה וקרובה לאזור המרכז, מאז חנוכת המחלף הישיר המחבר אותה לכביש 6, מה שקיצר משמעותית את משך הנסיעה מאזור המרכז העומד היום על פחות משעה מבני ברק ומירושלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
בחרתם ראש עיר , בחרתם דרך חרדית
ראש העיר אשקלון בני וקנין מסרב בתוקף לאפשר שכונות חרדיות והתוצאה אין מתחמים חרדים ואין התחרדות. בחרתם באבירם בחרתם בדת ובתחרדות . בעוד מספר שנים לא רב - 30% מהעיר חרדית , דבר שיביא להקטנת ההכנסות מארנונה והגדלת הוצאות ההאחזקה ותפעול וכן עומס על שירותי הרווחה . התוצאה קריסה של העיר אשר תהפוך לעיר העניה הרביעית בארץ. הראשונות ירושלים ובני ברק לאחר מכן בית שמש ולאחר מכן קרית גת . בגלל כוחם של החרדים להצביע במשותף , מרבית תקצב החינוך יועבר אליהם , ןתהיה קריסה של מערכת החינוך החילונית בעיר , שהינה מהמערכות החינוך הטובות בארץ. עורו עורו חילוניים , אף כי סביר להניח כי הדבר מאוחר מדי. דרך אגב גם החרדים נפגעים מכך , שכן סיר הבשר של הרווחה יתחלק בין הרבה יותר , וקריסה כלכלית פוגעת גם בהם.
יוסי , קרית גת  |  29.08.10