אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משקה האנרגיה XL המריץ את הרווח הנקי של טמפו במחצית

משקה האנרגיה XL המריץ את הרווח הנקי של טמפו במחצית

החברה תחלק דיבידנד של 12 מיליון שקל ב-20 בספטמבר אחרי שרשמה במחצית הראשונה רווח נקי של 24.4 מיליון שקל

29.08.2010, 11:51 | שהם לוי

חברת טמפו משקאות, הפועלת בתחומי המשקאות האלכוהוליים, המשקאות הקלים והיין - באמצעות ייקבי ברקן, פרסמה את תוצאותיה הכספיות למחצית הראשונה של שנת 2010.

במהלך המחצית הראשונה הסתכמו הכנסות כל החברות המוחזקות תחת טמפו משקאות 479 מיליון שקל, זאת לעומת 386.2 מיליון שקל במחצית המקבילה אשתקד. החברה ציינה בדו"ח הדיקטוריון שלה כי עיקר השיפור בהכנסות הגיע בעקבות גידול בכמויות המכירות של משקה האנרגיה XL.

טמפו משקאות סיימה את המחצית הראשונה של שנת 2010 ברווח נקי של כ-24.4 מיליון שקלים, זאת לעומת רווח נקי של 8.4 מיליון שקלים בתקופה המקבילה אשתקד (בניכוי השפעות ישום הקצאת עלות הרכישה של יקבי ברקן) גידול של פי 3. 

ברבעון השני רשמה החברה רווח נקי של 10.4 מיליון שקלים, זאת לעומת רווח של 2.6 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד (בניכוי השפעות ישום הקצאת עלות הרכישה של יקבי ברקן).

החברה רשמה במהלך המחצית הראשונה עלייה של 10.6 מיליון שקל בשווי ההוגן של נדל"ן להשקעה. זאת בעקבות שיערוך קרקעות בנתניה ובחולון.

תזרים המזומנים שנבע מפעילות שוטפת במחצית הראשונה הסתכם ב-23.4 מיליון שקל, זאת בהשוואה ל-15.1 מיליון שקל ברבעון המקביל. תזרים המזומנים בניטרול שינויים בנכסים והתחייבויות במחצית הראשונה עמד על 69.2 מיליון שקל, לעומת 35 מיליון שקל ברבעון המקביל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות