אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HOT איתרה טעות בדוחות ותרשום תוספת של מיליוני שקלים ברווח הנקי צילום: אלי דסה

HOT איתרה טעות בדוחות ותרשום תוספת של מיליוני שקלים ברווח הנקי

בגין תיקון טעות ברישום הפחת בענף הטלפוניה והאינטרנט תרשום החברה תוספת של 3 מיליון שקל ברווח הנקי ברבעון הראשון של 2010 ועוד מיליוני שקלים בדוחות 2009 ו-2008

30.08.2010, 10:42 | גילעד נס

חברת הכבלים HOTתפרסם את דו"חותיה הכספיים לרבעון השני של השנה מחר, אולם כבר היום (ב') היא מודיעה כי במהלך הכנת הדו"חות איתרה טעויות ברישום סעיף הפחת של חברת HOT טלקום, זרוע הטלפוניה והאינטרנט של החברה. בעקבות החישוב מחדש תרשום החברה גידול זעיר ברווח של הרבעון הראשון של שנת 2010 וגם בשנים 2008 ו-2009.

לדו"חות המתייחסים לרבעון הראשון של 2010 יתוספו 12 מיליון שקלים לסעיפי ההון העצמי והרכוש הקבוע, הוצאות הפחת ברבעון זה יופחתו ב-3 מיליון שקלים ואותם 3 מיליון שקלים יתוספו לסעיף הרווח הנקי של החברה.

לדו"חות המתייחסים לרבעון הראשון של 2009 יתוספו 3 מיליון שקלים לסעיפי ההון העצמי והרכוש הקבוע, הוצאות הפחת ברבעון ההוא יפחתו ב-2 מיליון שקלים והללו יתוספו לשורת הרווח הנקי של HOT.

גם דו"חות שנת 2009 יעודכנו, ובסעיפי ההון העצמי והרכוש והרכוש הקבוע יתוספו 9 מיליון שקלים, מההוצאות בגין פחת יופחתו 8 מיליון שקלים, ואלו יתוספו לסעיף הרווח של אותה שנה.

בדו"חות לשנת 2008 יתוספו מיליון שקלים לסעיפי ההון העצמי והרכוש הקבוע, מיליון שקלים יגרעו מהוצאות הפחת והרווח הנקי יגדל במיליון שקלים.

בחברה מדגישים כי הנתונים הללו טרם בוקרו בידי רואי חשבון, ולפיכך הם כפופים לשינויים במהלך הבדיקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות