אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת רובינשטיין ומנכ"ל מגדל במו"מ למכירת בניין משרדים בת"א ב-37.7 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

משפחת רובינשטיין ומנכ"ל מגדל במו"מ למכירת בניין משרדים בת"א ב-37.7 מיליון שקל

העסקה תבוצע באמצעות חברת בית הזהב, שבה מחזיק בין היתר יונל כהן, וצפויה לייצר לחברה רווח הון של 9.4 מיליון שקל

30.08.2010, 12:10 | דותן לוי
חברת בית הזהב, המנוהלת על ידי גולן רובינשטיין, מנהלת משא ומתן למכירת אחזקותיה (כ-95%) בבניין משרדים ברחוב ריב"ל 18 בתל אביב בתמורה ל-37.7 מיליון שקל. הרוכש הוא אדם פרטי המבקש לרכוש את הנכס לצרכי השקעה.

בניין המשרדים ברחוב ריב"ל רשום בספרי בית הזהב בעלות של כ-27.8 מיליון שקל, בעוד שעלות ההשקעה המקורית של החברה ברכישתו עמדה על כ-23 מיליון שקל. כתוצאה מהמכירה החברה צפויה לרשום רווח בהיקף של כ-9.4 מיליון שקל, כמו כן, כ-16.4 מיליון שקל מדמי התמורה ישמשו לפירעון המשכנתה הרובצת על הנכס.

מבנה המשרדים ממוקם בלב מתחם העסקים של יד חרוצים בתל אביב. הוא משתרע על שטח של כ-6,000 מ"ר, כאשר קיימת אפשרות השבחה באמצעות הגדלת אחוזי הבנייה. רכישת הזכויות בבניין בוצעה על ידי בית הזהב בשלושה שלבים מרכזיים, כאשר האחרון שבהם הושלם בחודש פברואר האחרון. הנכס נהנה משיעורי תפוסה של למעלה מ-90% ומושכר לכ-23 שוכרים שונים.

חברת בית הזהב נשלטת על ידי משפחת רובינשטיין, בני דודים של משפחת רובינשטיין המחזיקה ברשת הבתים לדיור מוגן וקבוצת יונל כהן (מנכ"ל מגדל), ופועלת בתחום הדיור המוגן, הנדל"ן המניב ויזמות הנדל"ן בארץ ובחו"ל. הנכס המרכזי של החברה הוא בית הדיור המוגן בית גיל הזהב בתל-אביב המשתרע על פני כ-16 אלף מ"ר בו היא מחזיקה ב-80%. בנוסף שותפה החברה בפרויקט יזמי בפראג ובקומפלקס נדל"ן מניב בעיר קלן שבגרמניה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות