אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נביעות מכרה יותר, אבל הרווח הנקי ברבעון כמעט נמחק צילום: ישראל כהן

נביעות מכרה יותר, אבל הרווח הנקי ברבעון כמעט נמחק

החברה דיווחה על רווח נקי של 354 אלף שקל בלבד - בגלל עלייה בהוצאות על יועצים ומערכות מחשוב, במקביל לעלייה בהוצאות הריבית על קווי האשראי מהבנקים

30.08.2010, 12:52 | גיל קליאן
מחזור ההכנסות נטו של נביעות ברבעון השני של השנה הסתכם לסך של כ-95.8 מיליון שקל, גידול של כ- 3.12% בהשוואה למחזור ההכנסות נטו בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח התפעולי ברבעון השני של השנה הסתכם לסך של 2 מיליון שקל וזאת בהשוואה לרווח תפעולי של 7 מיליון שקל ברבעון המקביל.

ברבעון השני סבלה נביעות מגידול בהוצאות הנהלה וכלליות, וכן מעלייה בהוצאות המימון, שכמעט ומחקו את הרווח הנקי בשורה התחתונה של החברה. נביעות דיווחה ברבעון השני על רווח נקי של 354 אלף שקל בלבד, לעומת רווח נקי של כ-5.2 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

את הגידול בהוצאות המימון הסבירה החברה בעלייה בהוצאות הריבית על אשראי בנקאי. את הגידול בהוצאות ההנהלה הסבירו בדוח החברה בגידול בהוצאות ייעוץ, וכן בהחלפת מערכות המחשוב. 

במחצית הראשונה מדווחת החברה על צמיחה של 9.1% בהכנסות. תחום הבקבוקים צמח ב-10.4% במחצית בגלל גידול בכמויות שנמכרו, ותחום הכדים גדל ב-5.1% מאותה סיבה. תחום הבקבוקים סיים את המחצית ברווח תפעולי של 4.5 מיליון שקל, ירידה קלה לעומת התקופה המקבילה. תחום הכדים סיים בהפסד תפעולי של 1.5 מיליון שקל, לעומת הפסד תפעולי של 2 מיליון שקל במחצית המקבילה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות