אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמיר השקעות עברה לשליטת יולי עופר ונמרוד רינות לפי שווי של 82 מיליון שקל צילום: עמית שעל

שמיר השקעות עברה לשליטת יולי עופר ונמרוד רינות לפי שווי של 82 מיליון שקל

החברה תקרא 'פרימיום אינטרנשיונל אחזקות' ותמזג לתוכה את סנטרל יורופיאן ואינוונטק מלונות. יולי עופר רכש כ-24.2 מיליון מניות של החברה תמורת 44.9 מיליון שקל

31.08.2010, 10:29 | שהם לוי

שמיר השקעות סווינג, עוברת לשליטת יולי ורותי עופר (54.65%) ונמרוד רינות (21.49%) שישמש גם כדירקטור ויו"ר הדירקטוריון של החברה. אתמול מינתה החברה את יוסי בבנישתי לתקפיד המנכ"ל ואת רוית הלוי דניאל פלטין רן בר תקווה לדירקטורים בחברה.

אמש הודיעה החברה כי יולי עופר רכש 24.2 מיליון ממניות החברה בשער של 1.85 שקל למניה ובתמורה כוללת של 44.9 מיליון שקל. נמרוד רינות, שותפו של עופר רכש כ-6 מהון המניות של החברה תמורת 10.3 מיליון שקל. יולי עופר ונמרוד רינות מחזיקים כעת במשותף בשליטה וב-76% מהבעלות על פרימיום והיתרה תוחזק בידי הציבור. על פי הרכישות משתקף לחברה שווי של 82 מיליון שקל.

במסגרת הליך מיתוג, תשנה שמיר את שמה בימים הקרובים ל'פרימיום אינטרנשיונל אחזקות'.

שמיר תמזג לתוכה את קבוצת סנטרל יורופיאן שבשליטת יולי עופר ונמרוד רינות, ותהפוך לחברת אחזקות אשר בבעלותה פעילות הנדל"ן של סנטרל יורופיאן הכוללת בניה למגורים בהונגריה, נכסים מניבים בהונגריה וסלובקיה ושותפות בפיתוח מרכזים מסחריים עם ביג מרכזי קניות בסרביה. כמו כן, תחזיק הקבוצה בחברה הציבורית אינוונטק מלונות, המאגדת בתוכה פעילות מלונאית במרכז אירופה.

בכוונת בעלי השליטה לבסס את פרימיום החדשה כחברת אחזקות אשר עתידה לאגד פעילויות נוספות בעתיד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות