אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקני החיזוק של דודי ורטהיים צילום: אוראל כהן

שחקני החיזוק של דודי ורטהיים

בשנים האחרונות מקיפה את מוזי ורטהיים שורת יועצים ומקורבים, האמורה להיות קבוצת החיזוק הניהולית של דודי ורטהיים בהמשך

06.09.2010, 17:44 | נעמה סיקולר

בשנים האחרונות מקיפה את מוזי ורטהיים שורת יועצים ומקורבים, חלקם אף מונו לדירקטוריון החברה המרכזית למשקאות. זו אמורה להיות קבוצת החיזוק הניהולית של דודי ורטהיים בהמשך, ועם חבריה נמנים גדעון סיטרמן, אברהם נתן, יוני קפלן וג'ו בהט.

סיטרמן הכיר את ורטהיים כאשר היה הראשון ציר כלכלי בלונדון. עם שובו לישראל מינה אותו ורטהיים ליועצו וכן לנציגו בדירקטוריונים של כמה חברות, ובהמשך גם למנהל העסקים הראשי שלו. הוא נחשב למי שיחסיו עם נשיא קוקה קולה רוני קוברובסקי אינם מצוינים.

את תפקידיו בקבוצה עזב סיטרמן כאשר עבר לכהן כמנכ"ל משרד התחבורה, ולאחרונה חזר לסביבתו של ורטהיים בתור דירקטור חיצוני בבנק מזרחי.

סיטרמן הוא שהכיר לורטהיים את יוני קפלן, לשעבר נציב מס הכנסה. עם פרישתו הקים קפלן חברה לייעוץ פיננסי וכיהן מטעמו של ורטהיים בדירקטוריון קשת. כיום הוא דירקטור גם בחברה המרכזית למשקאות קלים וגם בחברה־בת מבשלות בירה.

הכוורת של ורטהיים כוללת גם את אברהם נתן, לשעבר נציב שירות המדינה, יו"ר רשות השידור, יו"ר עשות אשקלון ודירקטור בבנק מזרחי־טפחות. כיום מכהן נתן כדירקטור בחברת חשמל ובחברה המרכזית למשקאות.

ג'ו (יוסף) בהט, ממייסדי הונדה בישראל ולשעבר מנכ"ל החברה, הוא מהוותיקים בכוורת הניהולית של ורטהיים, וגם הוא כיהן בעבר כדירקטור בבנק מזרחי־טפחות. כיום הוא מכהן כדירקטור בחברה המרכזית למשקאות קלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות