אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברקליס קפיטל מוריד המלצה ומחיר יעד למכתשים אגן בגלל אלבאו צילום: אוראל כהן

ברקליס קפיטל מוריד המלצה ומחיר יעד למכתשים אגן בגלל אלבאו

האנליסט ג'וזף וולף חותך את מחיר היעד מ-24 שקל למניה ל-15 שקל למניה וממליץ על תשואת שוק: "ביטול הרכישה משפיע לרעה על תחזית תזרים המזומנים לטווח ארוך"

06.09.2010, 10:03 | שהם לוי

בברקליס קפיטל לא אהבו את ביטול רכישת אלבאו מצידה של מכתשים אגןבסוף השבוע האחרון. האנליסט ג'וזף וולף מברקליס קפיטל מוריד את המלצתו מ'קנייה' ל'נייטרלי' ואת מחיר היעד שלו מ-24 שקל למניה ל-15 שקל למניה, ירידה של 37%.

"אנחנו לא הכנסנו את רכישת אלבאו כחלק מהמודל שלנו עבור מכתשים אגן, אבל ההודעה על הרכישה הייתה אחת הסיבות העיקריות שלנו להותרת מחיר היעד הקודם, וזאת חרף התנאים המאתגרים בענף", כתב ג'וזף וולף בסקירה שפרסם הבוקר.

"רכישת אלבאו השפיעה באופן חיובי על מודל תזרימי המזומנים שלנו בטווח הארוך. אנחנו ראינו את אותה כהתפתחות חיובית עבור החברה. כעת אנחנו נותרים לא אופטימיים עבור יתר 2010 ו-2011 בהינתן תנאי השוק הנוכחיים ואסטרטגיה של החברה שאנחנו טוענים שצריכה בחינה מחודשת", אומרים עוד בברקליס קפיטל.

בברקליס אומרים של למכתשים אין קטליזטור לצמיחה בטווח הקצר אבל החברה לא יקרה בהתבסס על מכפיל EV/EBITDA. מהבחינה הזו המניה נסחרת ברמה הנמוכה ביותר מבחינה היסטורית.

ביטול הרכישה, כך מעריכים בברקליס, יקשה על מכתשים לנווט בסביבה מאתגרת בכל הנוגע לשוק תכשירי הגנת הצומח.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות