אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם ג'רי סיינפלד עומד מאחורי סדרת ספרים ביזאריים? צילום: בלומברג

האם ג'רי סיינפלד עומד מאחורי סדרת ספרים ביזאריים?

הסדרה, שראתה אור לראשונה ב-1997, נכתבה בסגנון "דמוי-סיינפלדי". תגובת הקומיקאי: "כל ההאשמות האלה, גם אם נכונות, הן כוזבות"

06.09.2010, 10:23 | סוכנויות הידיעות

ג'רי סיינפלד הוא אמנם הקומיקאי העשיר בעולם, אך ככל הנראה זה לא מספיק לו. ככל הנראה, סיינפלד מרוויח עוד קצת כסף מהצד באמצעות כתיבת סדרת ספרים ביזאריים תחת שם העט טד ל. ננסי.

ה"ניו יורק פוסט" מדווח כי סדרת הספרים, שראתה אור לראשונה ב-1997, נכתבה בסגנון "דמוי-סיינפלדי", וכוללת סדרת מכתבים לעסקים, סלבריטאים ופוליטיקאים ברחבי העולם. ראיות נסיבתיות חזקות למדי תומכות בהנחה כי סיינפלד הוא האיש שעומד מאחורי חמשת ספרי סדרת ננסי.

ראשית, הבדיחות נשמעות כאילו יצאו מפרק גנוז של "סיינפלד", כמו למשל, כשננסי מכריז על המצאה בשם "יאמברלה" - מטריה שאפשר לאכול אחרי שהיא נרטבת בגשם.

סיינפלד (56) כתב הקדמות לארבעה ספרי ננסי, בהם "מכתבים חדשים מנאט: חלופת אי-מיילים מטורפת", שיראה אור מחר בהוצאת ספרי ברודוויי.

"היו שטענו כי אני, ג'רי סיינפלד, הוא טד האמיתי. כל ההאשמות האלה, גם אם נכונות, הן כוזבות", כתב סיינפלד בהקדמה. בניסיון לפתור את התעלומה, הפוסט ראיין את "ננסי" אך לא הצליח לקבל תשובות חד משמעיות.

כאשר נשאל, למשל, אם הוא סיינפלד, הוא השיב: "תצטרכו לגלות זאת בעצמכם כאשר ג'רי סיינפלד יחשוף את טד ל. ננסי האמיתי בטלוויזיה הממלכתית. ודאו רק שאתם מצויידים במשקפי תלת ממד". ההודעה צפויה להימסר בסי.אן.אן בהמשך החודש.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות