אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play ראש השנה: ספיישל משחקים צילום מסך

Play ראש השנה: ספיישל משחקים

לכבוד החג הנכנס אספנו עבורכם כמה משחקי פלאש חמודים וממכרים, שיסייעו לכם להעביר את הימים הקרובים בכיף. חלק ראשון

08.09.2010, 15:18 | שי רינגל

לכבוד ראש השנה החלטנו לקחת את שם המדור באופן מילולי ולהביא כמה ממשחקי הרשת שאנחנו אוהבים וגם כמה מאלה שאתם שלחתם לנו, כדי שתוכלו לנצל את ימי החופשה של החג והסופ"ש בצורה היעילה ביותר. תיהנו.

המחווה של גוגל למשחק המפורסם בהיסטוריה

 

לקראת יום ההולדת ה-30 לפקמן עשו בגוגל מחווה מקסימה למשחק המחשב המפורסם בהיסטוריה, ושינו את הלוגו בדף הבית שלהם למשחק. הרעיון היה כל כך מוצלח, שברחבי ארה"ב דווח על 50 מיליון שעות עבודה שנשרפו על המשחק. המשחק עדיין ברשת, וכל מי שמתגעגע מוזמן לגלוש לאתר הייעודי שהקימה עבורו גוגל. טיפ נחמד: לחצו על insert coin פעמיים ותוכלו לשחק בשניים - פקמן וגברת פקמן.

(גוגל פקמן

 , צילום מסך צילום מסך  , צילום מסך

משחקי קוביה

 

גרסה קלה ומהירה של משחק הלוח stratigic - אתם יכולים לתקוף את השכן שחולק איתכם גבול, ושניכם מטילים קוביות. רוב הסיכוי שתנצחו אם יש לכם יותר קוביות, וכך תשתלטו על האדמה של השכן. בתורו הוא יכול להשתלט על שלכם. אספו קוביות, תפסו שטחים, תבנו אסטרטגיה ותוכלו לשלוט בכל המפה. (דרך sabrescribe)

(Dice Wars)

חתול שאוכל סושי

 

יש אנשים שמכורים לסושי, יש חתולים שמכורים לסושי, ויש אנשים שמכורים לחתול הסושי. הסיפור של המשחק (יש סיפור למשחק) עוסק בחתול שצריך להשמין בכל פעם במטרה להשיג את אהובתו החתלתולה. אתם זורקים את החתול לתוך המבוך בתקווה שבדרכו למטה הוא יאכל כמה שיותר סושי. המסכים רק הולכים ומסתבכים והסושי הופך לחמקמק יותר ויותר.

(Sushi Cat

חתול הסושי, צילום מסך חתול הסושי | צילום מסך חתול הסושי, צילום מסך

אולימפיאדת הדולפינים

 

משחק שחייה שבו המטרה שלכם לעשות כמה שיותר תעלולים עם הדולפין שברשותכם. אספו בדרך כמה חברים שוחים שיצטרפו לסלטות שלכם ותוכלו לקבל יותר נקודות. למעלה תוכלו לראות טבעות באוויר. אם תצליחו לעבור בטבעות תרוויחו בונוס מיוחד.

(Dolphin Olympics)

 , צילום מסך צילום מסך  , צילום מסך

דובי מלחמה

 

עיזרו לדובים להילחם נגד שודדי הבנק ולשחרר את החטופים.

(War Bears)

 , צילום מסך צילום מסך  , צילום מסך

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות