אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play ראש השנה: ספיישל משחקים - חלק שני צילום מסך

Play ראש השנה: ספיישל משחקים - חלק שני

עוד חמישה משחקים אונליין להעביר את החג: משחק שמתרחש תוך כדי חלום, גרסת הפלאש ל"פורטל" הקלאסי, משחקי יריות ופיצוצים מהסוג הישן והטוב ועוד

09.09.2010, 16:36 | שי רינגל

לחלק הראשון

חלומות בהקיץ

משחק מרשים מאוד באווירה חלומית וקסומה. במשחק אתם מטיילים בתוך חלום, אוספים חפצים ומנסים למצוא את הדרך לצאת מתוך החלום שלכם. שימו לב היטב מה כתוב על כל פריט ופריט במסך, עברו בין הדלתות ולאט לאט תשקעו יותר ויותר בחלום.

(Symon

 , צילום מסך צילום מסך  , צילום מסך

פורטל

 

המשחק הקלאסי מגיע בגרסאת פלאש מלאה ומושקעת. אתם יכולים להפעיל שני פורטלים שיעזרו לכם לנווט בתוך המסך ולהגיע מקצה אחד לשני. עם הזמן המסכים נהיים קשים יותר והחידות מסובכות יותר.

(פורטל - גרסת הפלאש)  

 , צילום מסך צילום מסך  , צילום מסך

לייט בוט

 

המשחק בלייט בוט היא חוויה די סיזיפית, אבל ברגע שמבינים היטב את ההוראות ומתרגלים לכיוונים, המשחק הופך לחוויה מהנה. עליכם להדריך רובוט לעבור מכשולים ולהתקדם במסלול כדי שיפעיל מספר מסוים של ריבועים בכל מסך. בכל פעם אתם מחלקים לו סדרה של הוראות ורואים לאן הוא מתקדם.

(Light-Bot" onmouseover='this.href=unescape(this.href)'>Light-Bot)

 , צילום מסך צילום מסך  , צילום מסך

פצצות לא חכמות

 

המשחק הבא יכול לחרפן אתכם, וכדאי לנהוג בו בזהירות יתרה. בכל מסך יוצגו בפניכם יצורים שיש לפוצץ. לכל יצור יש מספר, זהו מספר הפעמים שצריך לפוצץ אותו. הפצצות שברשותכם לא חכמות במיוחד - כתוב על כל פצצה את הצורה שהיא יוצרת. למשל - הפצצה הראשונה יוצרת צלב. לכן היא תתפוצץ על כל השורה אנכית ועל כל השורה אופקית. מקמו את הפצצות בשביל לפוצץ את כל היצורים במסך ושימו לב כמה פצצות נשארות לכם.

(somebomb)

   

מטאל סלאג

 

טוב, די עם החידות. אם אתם רוצים פשוט לירות בהרבה דברים וכמה שיותר מהר, זה המשחק בשבילכם. רוצו ביערות, הרגו כמה שיותר חיילים, הצילו את השבויים ותזכו בתהילת עולם. מה צריך יותר מזה?

(Metal Slug)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות