אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - המתחרות על רכישת סמארט: וואן תוכנה, טלדור ומטריקס

בלעדי ל"כלכליסט" - המתחרות על רכישת סמארט: וואן תוכנה, טלדור ומטריקס

קבוצת ה-IT יאנה גרופ מעמידה למכירה את סמארט, זרוע ההדרכה וההטמעה שרכשה ב-2006, תמורת 10 מיליון שקל. ב-2009 הכניסה סמארט 20 מיליון שקל

12.09.2010, 09:40 | אסף גלעד

טלדור, וואן תוכנה ומטריקס הן המתמודדות על רכישת סמארט, זרוע ההדרכה וההטמעה של קבוצת ה־IT יאנה גרופ בבעלות יניב נתן. ל"כלכליסט" נודע כי החברות מסכימות לדרישת הקבוצה לשלם 10 מיליון שקל תמורת החברה, ובימים אלה נערך משא ומתן עם המתמודדות.

סמארט נרכשה בסוף 2006 על ידי TrekIT מקבוצת יאנה שנכנסה בשנה האחרונה להליך של כינוס נכסים. ל"כלכליסט" נודע כי לאחר החגים עתידה החברה לגייס אשראי בנקאי נוסף ובכך להמשיך את קיומה תחת קבוצת יאנה.

הכנסות סמארט עומדות על 20 מיליון שקל בשנה ושיעורי הרווחיות שלה עומדים על 10%–15%, אף שניכרת היחלשות בתזרים המזומנים שלה בשנה האחרונה. סמארט חתמה לאחרונה עם HP סופטוור (מרקורי לשעבר) על הסכם לשיתוף פעולה עולמי בהטמעת מוצריה בעולם. לשתי החברות המתמודדות על הרכישה פעילות הדרכה והטמעה קיימת.

סמארט היא חברת ההדרכה וההטמעה של מערכות ERP ו־CRM בבעלות קבוצת יאנה (70%) ולימור אפיק (30%). בין לקוחותיה: בנק לאומי, מכבי שירותי בריאות וסופר־פארם. מטלדור נמסר: "טלדור בוחנת בעת הזו כמה אפשרויות למיזוגים ורכישות". מיאנה גרופ וממטריקס לא התקבלה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות