אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צמח המרמן תקים פרויקט מגורים בלוד ב-92 מיליון שקל צילום: בלומברג

צמח המרמן תקים פרויקט מגורים בלוד ב-92 מיליון שקל

הפרויקט, שיוקם בשכונת אלישיב המיועדת לציבור הדתי, יכלול 168 יחידות דיור; דניה סיבוס תבנה בנייני מגורים בכפר סבא בהיקף של 29 מיליון שקל

14.09.2010, 11:45 | שי פאוזנר
שתי עסקאות בולטות בשוק הבנייה המקומי נחתמו בימים האחרונים. במסגרת העסקה הראשונה תקים דניה סיבוס  פרויקט של 45 יחידות דיור בכפר סבא, ובמסגרת העסקה השנייה קבוצת צמח המרמן תקים עבור קרדן נדל"ן פרויקט של 168 יחידות דיור בלוד.

דניה סיבוס, זרוע הבנייה והתשתיות של קבוצת אפריקה ישראלבניהולו של רונן גינזבורג, חתמה עם קבוצת רכישה על חוזה לבניית בניינים בפרויקט "כפר סבא פורחת". ההיקף הכספי של העסקה עומד על כ-29 מיליון שקל, ובמסגרתה תקים דניה סיבוס שני מגדלי מגורים בני שבע קומות - 30 יחידות דיור באחד ו- 15 יחידות דיור בבניין השני. הבניינים יכללו גם קומת לובי וקומת חניון תת קרקעי.  בנייתם תושלם בתוך כ-15 חודשים.

חברת צמח המרמן, באמצעות חברת הבת שלה סיון ביצוע, תקים עבור חברת קרדן נדלן פרויקט מגורים בשכונת רמת אלישיב בלוד בהיקף כולל של 92 מיליון שקל. החברה תקים את שלב א' ו-ב' של הפרויקט, שיכלול 168 יחידות דיור בנות 5-4 חדרים ב-6 בניינים בני 9 ו-6 קומות. על פי התכנון, הקמת הפרויקט תסתיים בעוד 24 חודשים.

שכונת רמת אלישיב הינה שכונה המיועדת לציבור הדתי לאומי. השכונה כוללת גני ילדים, בתי ספר, בתי כנסת, ישיבה תיכונית ופארק. כיום מתגוררות בשכונה 75 משפחות, ובשנים הקרובות ייבנו עוד 350 יחידות דיור ומתקני ציבור.

חיים פייגלין, מנכ"ל צמח המרמן, מסר: "הזכייה בפרויקט מקדמת את התוכנית האסטרטגית של החברה להמשיך ולהעמיק את אחיזתה בתחום הביצוע ולהקים פרויקטים נדלנ"יים ייחודיים וגדולים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
לאבי - מתגובה 12
אין קשר בין עליית מחירי הדירות בלוד לבין הגרעין התורני!!!! 1. בכל הארץ מחירי הדירות עלו 2. מחירי הדירות בלוד עלו בגלל ביקושים של זוגות צעירים מהאזור ושאינם יכולים לקנות דירה באזורים אחרים, מאחר שידם אינה משגת לקנות דירה , שם מחירי הדירות יקרים בהרבה. 3. ביקוש מצד רוכשי דירות להשקעה 4. אוכלוסיה תורנית חלשה רק תחליש את העיר יותר.
שירלי , לוד  |  15.09.10
לכל התגובות