אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבישי כהן מונה למנכ"ל חברת נמל אילת

אבישי כהן מונה למנכ"ל חברת נמל אילת

הבחירה באבישי כהן אושרה על ידי רשות החברות הממשלתיות, ועל ידי ועדת שפניץ המאשרת מינוי בכירים בשירות הציבורי

14.09.2010, 16:03 | ליאור גוטמן

אבישי כהן מונה לתפקיד מנכ"ל חברת נמל אילת. הבחירה באבישי כהן אושרה על ידי רשות החברות הממשלתיות וועדת שפניץ שמאשרת מינוי בכירים בשירות הציבורי.

כהן (44) השתחרר מצה"ל בדרגת סגן אלוף, הוא בעל תואר שני במינהל ציבורי ובוגר קורס מנהלים בכירים לחברות. כהן כיהן בעבר כראש אגף תיאום ובקרה במשרד ראש הממשלה בתקופתו של אריק שרון, שהיה אחראי על פיתוח פרויקטים ותשתיות לאומיות.

בסוף 2009 נעשה ניסיון נוסף למנותו לתפקיד זה אולם המהלך נתקל בביקורת ציבורית בשל חוסר כישוריו לכאורה לכהן בתפקיד כה בכיר בענף הספנות, כמו גם קשריו הפוליטיים שקידמו אותו לתפקיד, זאת על רקע כהונתו בתפקיד בכיר במטה הבחירות של דליה איציק.

יצוין שעד סוף השנה אמורה המדינה להפריט 100% מנמל אילת, זאת במסגרת הליך הפרטת פעילויות הנמלים שמקודם על ידי רשות החברות הממשלתיות.

עו"ד יאיר חזן, יו"ר דירקטוריון חב' הנמל, אמר שהוא סמוך ובטוח שמינויו של אבישי כהן יתרום רבות לפיתוח הנמל ולשגשוגו "המהלך של הפרטת נמלי ישראל כבר יצא לדרך. נמל אילת הוא נמל ייחודי שהוגדר כנכס אסטרטגי ע"י ממשלות ישראל לדורותיהן. לאור התהליכים שעוברים על הספנות העולמית, חובה עלינו להגביר את הפעילות הנמלית והעסקית בנמל. למנכ"ל צפויה עבודה רבה וכאן יבואו לידי ביטוי כישוריו וניסיונו כדוחף וכיוזם מהלכים", סיכם חזן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות