אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: השותפים קונים את חלקו של ראובן אדלר ב-70 מיליון שקל צילום: אלכס קולומויסקי

פרסום ראשון: השותפים קונים את חלקו של ראובן אדלר ב-70 מיליון שקל

איל חומסקי רוכש את חלקו של אדלר במשרד הפרסום השני בגודלו במדינה יחד עם המנכ"לים המשותפים אורי עיני ואמיר גיא. אדלר נחשב לאיש מקושר מאוד, והביא לקוחות רבים לחברה

14.09.2010, 15:16 | מיכל תוסייה כהן

מהפך בעלות במשרד הפרסום השני בגודלו בארץ: אדלר חומסקי& ורשבסקי: איל חומסקי והמנכ"לים המשותפים אורי עיני ואמיר גיא, קונים את חלקו של ראובן אדלר ב-70 מיליון שקל.

בימים אלה מתחיל תהליך בו יעביר ראובן אדלר בהדרגתיות, ולאורך מספר שנים את מניותיו לשותפים הצעירים בקבוצה. אדלר ימשיך לשמש יו"ר פעיל בשנים הקרובות ויוביל את הקבוצה ביחד עם איל חומסקי. תהליך דילול מניותיו של אדלר הוא חלק ממהלך שהחל לפני כחמש שנים עם צירופם של אמיר גיא ואורי עיני כמנכ"לים משותפים של משרד הפרסום.

 

פרישתו של אדלר מהמשרד הוא גם הסוף של עידן המייסדים במשרד. אדלר שייסד את המשרד ביחד עם חומסקי, הביא לקוחות רבים לחברה. אחד מחבריו המפורסמים ביותר היה ראש הממשלה לשעבר, אריאל שרון.

אדלר עסק ביחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ואסטרטגי לאריאל שרון ועם מפלגת קדימה. בבחירות לכנסת בשנת 2001 ו-2003 הריץ את אריאל שרון, וב-2006 את אהוד אולמרט. הוא נמנה עם "פורום החווה" של אריאל שרון יחד עם איל ארד וליאור חורב. בבחירות 2009 הריץ לראשות הממשלה את ציפי לבני ואת מפלגת קדימה. בבחירות אלו קיבלה קדימה 28 מנדטים, למרות שהסקרים צפו תוצאה פחותה.

השותפים בקבוצת אדלר חומסקי הם ראובן אדלר, איל חומסקי, אמיר גיא, אורי עיני, אורי לברון, עומר שמעוני ויונתן סטירין. בין לקוחותיו הבולטים של המשרד: בזק, בנק הפועלים, שופרסל, פלאפון, גאפ, בזק בינ"ל, יפאורה תבורי, פסגות, תמי 4, צ'מפיון מוטורס, אלקטרה, ביטוח 9000000, פרוקטר & גמבל, מפעל הפיס, הום סנטר ועוד.

ראובן אדלר: "בתחילת דרכו של המשרד שמנו לעצמנו למטרה להיות קבוצת הפרסום המובילה בישראל, ועכשיו אנחנו צריכים לשמר את המעמד הזה, ולהמשיך לגדול ולהתפתח כדי לתת ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר. חיזוק מעמדם של המנהלים הצעירים שמובילים את המשרד הוא חלק מתפישת עולמנו. אני מתכוון להמשיך בתפקידי כיו"ר פעיל ולהמשיך להוביל לניצחונות."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות