אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי האג"ח מסדרה 4 של ארזים הגישו הצעת פירוק לחברה צילום: אוראל כהן

בעלי האג"ח מסדרה 4 של ארזים הגישו הצעת פירוק לחברה

בעלי האג"ח מסדרה 4 של ארזים טוענים שלחברה אין מקורות כלכליים סבירים לפירעון האג"ח. החברה הגיעה להבנות עם מחזיקי האג"ח מסדרה 2 ו-3

14.09.2010, 15:24 | שהם לוי

בעלי האג"ח מסדרה 4 של ארזים מעוניינים לפרק את החברה בטענה שהיא חדלת פירעון ואין לה מקורות סבירים לעמוד בהתחייבויותיה. זאת אחרי שהחברה הגיעה להבנות במסגרת הסדר החוב שגיבשה עם מחזיקי סדרות 2 ו-3 אך לא הצליחה להגיע להבנות עם מחזיקי האג"ח מסדרה 4.

את הצעת הפירוק הגישו בעלי האג"ח היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

בעלי האג"ח מסדרה 4 כותבים לבית המשפט המחוזי בתל אביב כי כבר יותר משנה וחצי יש בידם את הזכות להעמדה לפירעון מיידי של איגרות החוב, אך אין הם דורשים אותה בפועל, זאת כדי לאפשר לחברה להגיע להסדר.

"בקשה זו מוגשת באופן בהול ביותר בנסיבות שבהן הודיעה החברה כי בכוונתה לשלם ביום חמישי הקרוב סכום של עשרות מיליוני שקלים למחזיקי האג"ח מסדרות 2 ו-3, באופן כזה שייפרע למחזיקי האג"ח שליש מהחוב שלהם בסדרות אלה", כך נימקו בסדרה 4 את הגשת צו הפירוק שהרי הכספים שצפויים להיות מועברים מהחברה לבעלי האג"ח לא כוללים אותם כלל.

מחזיקי האג"ח טוענים כי ארזים מתכוונת להעביר את הסכומים למסלקת הבורסה לניירות ערך כבר מחר בבוקר. עוד הודיעה ארזים כי בכוונתה ליצור שיעבודים רק עבור איגרות החוב מסדרות 2 ו-3 מבלי להכליל את סדרה 4, דבר זה יצור לטענתם העדפה פסולה ואסורה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות