אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש עיריית רחובות: "אנחנו האלטרנטיבה השפויה מבחינת המחירים" צילום: יריב כץ

ראש עיריית רחובות: "אנחנו האלטרנטיבה השפויה מבחינת המחירים"

בעיר נרשמה זחילה מעלה של המחירים זאת בעיקר בשל פרסום התוכניות לחיבור משופר לכביש 431 והתוכנית להקמת תחנת רכבת נוספת

15.09.2010, 08:40 | שי פאוזנר

ההפתעה הגדולה של אוגוסט בתחום מחירי הדירות מיד שנייה היתה רחובות. בעיר נרשמה זחילה מעלה של המחירים לאורך החודשים האחרונים, בשיעורים זניחים יחסית. אולם באוגוסט נראה ששילוב שני אירועים הביא לשינוי. מדובר בפרסום של התוכניות לחיבור משופר לכביש 431 והתוכנית להקמת תחנת רכבת נוספת בעיר, שהחלו להשפיע מיידית על הביקושים בה.

בשיחה עם "כלכליסט" מעריך רחמים מלול, ראש עיריית רחובות, כי העובדה שבראשון לציון הולכות ומידלדלות עתודות הנדל"ן, ממשיכה להשפיע על מחירי הקרקעות והדירות בעיר. "העיר הפכה לאלטרנטיבה הרבה יותר שפויה מבחינת המחירים מול המתחרות הקרובות יותר לתל אביב. שינוי לטובה ברמת הנגישות ושיפור תשתיות לצד תוכנית שדרוג למרכז העיר עם הפיכת התחנה המרכזית לקניון, מושכים את הרוכשים הפוטנציאלים של הדירות מכל הסוגים לרחובות", אומר ראש העיר.

יניב שטרן, זכיין רי/מקס מטרופולין ברחובות, מוסיף כי, "אוגוסט היה חודש מצוין עם הרבה עסקאות במגוון רחב של נכסים, ויש עוד הרבה עסקאות פתוחות שייסגרו כבר בתחילת ספטמבר. אף שציפינו שלא תהיה עבודה רבה בתקופה הקרובה, נראה שטעינו. מגיעה אוכלוסייה חדשה של משפרי דיור שצפויה להמשיך לזרום לעיר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אין שכונה אטרקטיבית משכונת רחובות ההולנדית
אין לי מושג מה מדברים על העיר רחובות - אבל בשכונה הפסטורלית "רחובות ההולנדית" לא מורגש כלום. הסיבה מדהימה וירוקה, תנופה ענקית של בניה. תושבי השכונה - כאילו נבחרו בקפידה אחד אחד, וכל שכן יותר מוצלח מהשני. אנשים מגיעים לשכונה מנס ציונה וראשון לציון וגם מת"א. מקום מדהים ופשוט כיף לי לגור בשכונה המדהימה הזו. ואין לי ספק שהמחירים בשכונה רק ימשיכו לעלות - חלקם כבר שילשו את עצמם. וגם הבאתי לשכונה חברים שגרים בשכירות של 3 חדרים 3700 ש"ח שזה זול משמעותית מהסביבה הקרובה. אז אני נשאר ברחובות ההולנדית לתמיד
תושב מערב רחובות , רחובות ההולנדית  |  02.11.10
18.
על מה אתם מדברים בכלל ?? רחובות בתנופת פיתוח אדירה !!!
אני לא מבין בכלל את כל אלה שאומרים שהעיר מתחרדת ?! רחובות ברובה היא העיר עם אוכלוסיה חילונית , משכילה , חבל לי מאוד שהפוטנציאל של העיר המדהימה הזאת מתחיל להתממש רק עכשיו ! ברחובות כיום יש תנופת פיתוח מטורפת פשוט , בונים בכל מקום אפשרי , הופכים כל מדרכה , איזורי תעשייה מוקמים , כבישים חדשים , שכונות מדהימות , ובאמת שהמחירים דיי אטרקטיבים לעומת ערים אחרות בסביבה , תושבי נס ציונה כל פעם מזלזים בעיר רחובות אבל לא יעזור לכם כלום , עיר המדע תחזור למקום שהיא צריכה להיות בו וזה להיות העיר המובילה באיזור השפלה !! קדימה רחמים אתה עושה עד עכשיו עבודה מדהימה , אל תהיה כמו שוקי וקודמיו , תמשיך בתנופת הפיתוח של העיר !
קובי , רחובות  |  26.09.10
17.
לאלו שמתלוננים על ההתחרדות...
מצד אחד אתם "מתלוננים" שיש יותר ויותר חרדים, ומצד שני מתלוננים שראש העיר דואג יותר לחרדים ומתעלם מהחילונים, והשאלה היא מה אתם מנסים להגיד בזה. בסופו של דבר, כמו כל פוליטיקאי הוא דואג למי שבחרו בו, ויותר מזה - אתם בעצמכם אומרים שהעיר הולכת ומתחרדת, אז בסך הכל הוא דואג לאחוז גדל והולך של תושבים, שזה דווקא טוב, לא? בקיצור, רוצים לעזור לרחובות? תבנו אותה, אל תשמיצו אותה.
עופר לנדא , רחובות  |  19.09.10
16.
דירת 3 חדרים במיליון שקל זה לא אטרקטיבי
אם באמת חשוב לכם להשאיר את הצעירים תושבי רחובות בעיר אז כדאי שתתחילו לחשוב איך אתם מאפשרים להם לגור בעיר במחיר שפוי!! חוצמזה מר ראש העיר ניסית פעם ללכת עם עגלת תינוק על מדרכות העיר, זה בלתי אפשרי..בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך הולך עם עגלת התינוק על הכביש, וזה מאוד מסוכן.
רתם , רחובות  |  16.09.10
לכל התגובות