אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלייה חדה בגניבות רכבי פולקסווגן

עלייה חדה בגניבות רכבי פולקסווגן

בשל כך החלו מספר חברות ביטוח לדרוש הוספה של אמצעי מיגון למכוניות פולקסווגן חדשות שערכן אינו עולה על 140 אלף שקל

14.09.2010, 19:34 | תומר הדר

מכוניות פולקסווגן הפכו לאחרונה מטרה מועדפת על ידי גנבי הרכב, כך עולה ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" המורה על עלייה חדה בשלושת החודשים האחרונים בגניבות מכוניות מתוצרת פולקסווגן, בעיקר מדגמי הג'טה.

כתוצאה מכך החלו מספר חברות ביטוח גדולות לדרוש את הוספתם של אמצעי מיגון ביניהם מערכות איתור למכוניות פולקסווגן חדשות שערכן אינו עולה על כ-140 אלף שקל, מהלך שאינו נהוג אלא אם בעל הרכב סובל מהיסטוריה של גניבות רכב, או גר באיזור מועד לפורענות.

סוכנים של פולקסווגן החלו מצידם להעניק את המערכת במתנה ללקוחות, כדי להימנע מאיבוד עסקה במקרה שבו הלקוח עלול להביע התנגדות בשל הצורך בהתקנת המערכת.

הסיבה העיקרית לעלייה בגניבות מכוניות פולקסווגן, במיוחד מן הדגמים החדישים, נובעת מהחדרתן של מכוניות פולקסווגן, במיוחד ג'טות, לציי הרכב, מה שהביא לעלייה ניכרת בדרישה לחלקי חילוף זולים עבור מכוניות ליסינג שנפגעו בתאונות. בנוסף, ככל הנראה לאחרונה חלה "פריצת דרך" טכנולוגית שמאפשרת לגנבים לפרוץ בקלות את מערכות ההגנה המובנות של מכוניות פולקסווגן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
שטויות במיץ עגבניות
הסיבה האמיתית לגניבת הרכבים פשוטה מאוד: אם הייתם מסתובבים בנמלי הים שלנו הייתם נתקלים בעשרות רכבים חדישים מסוג vw המגיעים כל יום מחול ועוברים דרכינו לשטחים במחירים מצחיקים(נקנו ללא מיסים), מאחר ושכנינו הפלשטינאים תמיד אהבו רכבים מדגם גרמני, מאיפה אם כן אתם חושבים שהם משיגים את חלקי החילוף???
בן  |  17.09.10
8.
לפי החוק מכונית לוקחים ללא רשות/ מכונית לא גונבים
אז חוק זה חוק ולכן מי שרוצה לעשות עשרה שקלים שיתבע את מפרסם הכתבה על "אמת בפרסום" והוצאת לשון הרע על "לוקחי הרכב" שהציג אותם כגנבים. אולי חטאו קצת שלא לקחו ברשות וגרמו להתקף לב לבעל הרכב (30000 התקפי לב בשנה ועדיין רוצים לחסוך ב400 הרוגי תאונות במקום לטפל בגורם המות האמיתי). אבל עם ישראל רחמן והמציא את יום כיפור שיכפר על הגניבה ויאפשר ללקחן למכור את הרכב בשטחים תמורת מחיר הפסד משום שהרכב לא היה שטוף ונקי מאבק רגע לפני הגניבה. חוק "דרומי" תקף לגבי גניבה לא לגבי לקיחה, ולכן השוטר מזרחי מגיע לא שישלם על שהיה אדיוט ושרת במשטרה. ואז יחזור הרכב לקניון זה או אחר עם כמה ק"ג של חומר נפץ. אבל זה לא באשמת הלקחן זה באשמת נובל שהמציא את חומר הנפץ.
מוריצי , חולון  |  16.09.10
לכל התגובות