אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספורט בצהריים: כמה שווה אליפות בפורמולה 1? צילום: אי פי

ספורט בצהריים: כמה שווה אליפות בפורמולה 1?

וגם: היחסים בין הבעלים של הפועל תל אביב על סף פיצוץ; שמעון גרשון פורש; מנצ'סטר יונייטד מככבת בפייסבוק ועוד

15.09.2010, 15:47 | סוכנויות הידיעות

קבוצת הפורמולה 1 ברון GP הרוויחה 98.5 מיליון ליש"ט בשנת 2009 – השנה בה זכתה הקבוצה באליפות היצרנים והנהגים. כך לפי מסמכים של החברה. לפי בלומברג המסמכים הופקדו בבית החברות בלונדון על ידי מרצדס-בנץ, שרכשה את GP בשנה שעברה. ברון GP הכניסה 234.5 מיליון ליש"ט ב-2009, עלייה של 38% מ-2008, אז היתה בבעלות הונדה. הדו"ח לימדו גם שברון GP נרכשה על ידי מרצדס מדאיימלר AG וקרן ההשקעות Aabar ב-110 מיליון ליש"ט – סכום שיעלה בתלוי להצלחות הקבוצה.

נקודת רתיחה. היחסים בין הבעלים של הפועל תל אביב במצב לא טוב. על הרגע ההיסטורי של האדומים אמש בהפסד (ג') 2:0 לבנפיקה בפתיחת ליגת האלופות, העיבה תקרית חמורה בין מוני הראל לאלי טביב, שמצאו זמן שוב להתעמת, הפעם על רקע רצונו של הראשון למנות את אחיו למנכ"ל יחד עם גבי קצרה. על פי מקורבים לקבוצה הוויכוח בין השניים, שמתקשים לשתף פעולה בשבועות האחרונים, עלה לטונים גבוהים ובין היתר נאמר: "אי אפשר להמשיך ככה, אחד צריך לעזוב".

האירוע התרחש בבית מלון נפרד מהשחקנים בו התאכסנו אנשי ההנהלה ומקורבים לקבוצה בלבד. העימות הנוכחי בא ברקע לפרסומים שונים בכלי התקשורת על מתיחות שיש בין השניים בתקופה האחרונה. אחרי אותם פרסומים, הוציאו השניים הודעה משותפת, בה צוטט טביב: "כל הפרסומים אינם נכונים והם בגדר שטות גמורה. המטרה היחידה של אותם מפרסמים וגורמים בעילום שם היא לפגוע בקבוצה. מוני ואני סיכנו כסף רב על מנת להעמיד קבוצה ראויה שתעפיל לליגת האלופות ולאחר שעמדנו במשימה מספר אנשים צרי עין מנסים לפגוע בקבוצה דרכינו ולא ניתן לזה לקרות".

ועדיין הפועל. רדיו תל אביב FM 102 יסקר את משחקי הפועל תל אביב במשחקי הבית והחוץ בשלב הבתים של ליגת האלופות, בקמפיין שיחל ביום שלישי ה – 14.9.10.

פרישה. שמעון גרשון, בלם בית"ר ירושלים, הודיע במסיבת עיתונאים כי הוא פורש ממשחק פעיל בגיל 33 בעקבות בעיות שהתגלו בליבו. "בחודש האחרון היתה התנהלות רפואיות, שהגיעה לשיא כאשר התבקשתי להפסיק את האימונים", אמר גרשון במסיבת העיתונאים". "ערכנו את הבדיקות ב'ביקור חולים' בירושלים. אני רוצה להודות לכולם, בעיקר לדוקטור שטיינגר. הם רצו לתת את הדעת לממצאים של הלב שאוהב".

כובשים בפייסבוק. העמוד הרשמי של מנצ'סטר יונייטד בפייסבוק הוא העמוד הצומח בצורה המרשימה ביותר בעולם הספורט – כמעט 2.4 מיליון מעריצים הצטרפו לעמוד בתוך חודשיים מהקמתו. המועדון, שהיה איטי בכל הקשור לפלטפורמת הפייסבוק, פתח את העמוד הרשמי ב-14 ביולי. בתוך חודשיים הצליח העמוד לעבור במספר אוהדים את זה של ליברפול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות