אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוועידה העולמית של תעשיית ההון סיכון תיערך בשנה הבאה בישראל צילום: אסף גלעד

הוועידה העולמית של תעשיית ההון סיכון תיערך בשנה הבאה בישראל

את הוועידה ינהל איגוד תעשיית ההייטק הישראלי, והיא תעסוק בנושאי רגולציה ומיסוי בתחום, וכן במודלים פיננסיים חדשניים לתעשיית ההון סיכון העולמית

16.09.2010, 14:03 | אסף גלעד

הוועידה הבינלאומית של תעשיית ההון סיכון תתקיים בשנה הבאה בישראל, ותתארח ככל הנראה בבנייני האומה בירושלים. את הוועידה ינהל איגוד תעשיית ההייטק הישראלי (HTIA) וצפויים להשתתף בו בכירי התעשיה העולמית. צפויים להשתתף בוועידה: איגודי ההון סיכון והפרייבט אקוויטי של ארה"ב, הודו, סין, קנדה, בריטניה, ברזיל והאיחוד האירופי. 

אמש (ד') ננעלה הוועידה העולמית של הקרנות בניו יורק, שנחשבת לכנס הבינלאומי הראשון בתחום. השתתפו בו אהרון מנקובסקי, יו"ר האיגוד הישראלי ושותף בקרן פיטנגו, אבי זאבי, שותף מנהל בכרמל, ומנכ"ל האיגוד עודד חרמוני.

הועידה הבינלאומית מתמקדת בנושאים המרכזיים המשפיעים על התעשייה העולמית ובהשקעות בחברות סטארט-אפ, ודנה בנושאי רגולציה ומיסוי במדינות השונות, וכן דנה במודלים פיננסיים חדשניים לתעשייה.

המשלחת הישראלית הציגה בוועידה בניו יורק את השינוי במודל ההתמקדות שלה שחל בשנה האחרונה: מעבר מאיגוד המייצג את קרנות ההון סיכון הישראליות לאיגוד המייצג את תעשיית ההייטק בכללה, לרבות חברות סטארט-אפ קטנות ובינוניות כמו וינטגרה ואופטיר, חברות גדולות ורב לאומיות כמו גוגל, מיקרוסופט ויבמ, קרנות הון סיכון ישראליות, חממות טכנולוגיות, אנג'לים, נציגי אקדמיה ונותני שירותים לתעשייה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות