אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדירה היקרה בעולם: פנטהאוז דו קומתי בלונדון נמכר ב-216 מיליון דולר

הדירה היקרה בעולם: פנטהאוז דו קומתי בלונדון נמכר ב-216 מיליון דולר

הדירה מאובטחת במשך 24 שעות ביממה ומצוידת בחלונות משוריינים. מעליות המבנה מצוידות בסורקי רשתית. אחת הדירות בבניין שייכת לראש ממשלת קטאר

21.09.2010, 21:54 | סוכנויות הידיעות

בריטניה נחשבת כבר שנים למדינה מבוקשת מצד עשירי עולם שרוכשים בה אחוזות במחירי עתק. עתה, זוכה הממלכה גם לתואר המדינה בה נמכרה הדירה היקרה בעולם. עיתון דיילי מייל מדווח כי הדירה היקרה ביותר נמכרה לאחרונה תמורת 140 מיליון ליש"ט (כ-216 מיליון דולר) לרוכש ששמו נשמר בסוד. 

מדובר בפנטהאוז דו-קומתי הממוקם במרכז לונדון בפרויקט הנקרא וואן הייד פארק. הדירה מאובטחת במשך 24 שעות ביממה ומצוידת בחלונות משוריינים. בדירה יש גם חדר מאובטח מיוחד בו דיירים יוכלו להימלט במקרה של מתקפה, שוד או כל אירוע אחר.

הדירה היקרה ביותר. השמיים הם הגבול הדירה היקרה ביותר. השמיים הם הגבול הדירה היקרה ביותר. השמיים הם הגבול

הדירה ממוקמת בבית יוקרה בו עוד 86 יחידות. בלובי של הבניין אולם תצוגה של רכבי פורמולה אחד. מעליות המבנה מצוידות בסורקי רשתית מיוחדת שנועדו להגן על דיירים מפני מבקרים בלתי רצויים. הבית עצמו נבנה מ-15 סוגי אבן המיובאים מטורקיה, איטליה, צרפת, בלגיה ומצרים.

הבניין משקיף על וואן הייד פארק הבניין משקיף על וואן הייד פארק הבניין משקיף על וואן הייד פארק

מחיר ממוצע עבור מרבית הדירות במבנה – 20 מיליון ליש"ט ו-75% מהן כבר נמכרו, אחת מהן לראש ממשלת קטאר.

אבל הגאווה של הבריטים עשויה לארוך זמן קצר בלבד, שכן מונקו כבר מאיימת לחטוף מהם את התואר. על פי דיווחים בלתי רשמיים, לאחרונה נמכרה בנסיכות דירת פנטהאוז של לילי ספרא תמורת 200 מיליון ליש"ט, אך כאמור המכירה טרם אושרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות