אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקר פורסטר: דלויט גברה על יבמ ו-HP בשירותי ייעוץ לאבטחת מידע צילום: ישראל הדרי

סקר פורסטר: דלויט גברה על יבמ ו-HP בשירותי ייעוץ לאבטחת מידע

בסקר שערכה חברת המחקר לדירוג יועצים לאבטחת מידע לארגונים דורגה פירמת ראיית החשבון מעל ענקיות הטכנולוגיה

27.09.2010, 18:13 | אסף גלעד

פירמת ראיית החשבון דלויט גברה על ענקיות טכנולוגיה כגון יבמ, HP ו-AT&T בסקר שערכה חברת המחקר פורסטר לדירוג יועצים לאבטחת מידע לארגונים. בסקר נבדקו גם וויפרו ההודית, ווריזון ובריטיש טלקום, וכן חברת הייעוץ הטכנולוגי אקסנצ'ר, ופירמות ראיית חשבון אחרות כגון PWC וארנסט אנד יאנג שדורגו במקומות גבוהים.

את הרשימה בנתה פורסטר תוך בחינת כמה קריטריונים, בהם: נוכחות גלובלית, רמת ההתמחות בתחום ניהול הסיכונים ואבטחת מידע, מגוון שירותי הייעוץ ומענה מהיר ללקוח.

דלויט רכשה בחודש יוני האחרון את חברת IM Global הבריטית תמורת סכום לא ידוע, שחיזקה את יכולות הייעוץ שלה בתחום בבריטניה ובאזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. דלויט נחשבת לאחת ממפיצות מוצרי האנטי וירוס Novell ולה שיתוף פעולה עם מערכות SAP, שיתוף פעולה ששוויו מוערך בהכנסות של מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
לחלוטין לא רלוונטי לפירמה הישראלית
מה הקשר בין משרד רו"ח ארכאי כמו ברייטמן לבין אבטחת מידע? מה הקשר בין מחט לתחת? היתה להם הרפתקה עם חן חפר, ראש תחום מדהים ביכולותיו המקצועיות ובפיתוח העסקי, שמובילה אותם עד היום לעשות קולות כאילו יש להם אבטחת מידע ובכלל יכולות טכנולוגיות. הפירמה הזו מעולם לא היתה ולא תהיה טכנולוגית, אין מנהלים טכנולוגיים, אין חשיבה טכנולוגית ובעיקר אין תגמול ושכר כמו לעובדי טכנולוגיות. נכון אני מסכים עם דויד שזה הכל בגלל תאוות בצע שהם איבדו נכס יקר כמו חפר, אבל לפי מה שהשוק שלנו מראה לא הם אלה שזרקו אותו אלא הוא זה שזרק אותם! הוא זה שעמד מול אותה תאוות בצע חמדנית ושקרנית של הקפיטליסטיים בישראל ואמר - לא עוד. כולי תקווה שעובדים, מנהלים וגם מעסיקים ילמדו מהצעד האמיץ שעשה הבחור הזה מול ענקית כמו דלויט, דוד מול גולית, ויאמצו לעצמם קוד אתיקה למקצועיות ואמינות. אסור לאף אחד בארץ לעבוד בחינם תוך ניצול כישוריו ברגל גסה שכזו. מה שעוד יותר מעניין זה שהיום הבחור נותן בראש למשרד דלויט שבאמת חזק באבטחת מידע באנגליה. תחי האירוניה, יחי האומץ שיש לבחור הזה. גיסנו - שתצליח בכל מעשה ידיך ושתמשיך להיות רק איפה שטוב לך. עלינו ועל כל ישראל.
דוקטור  |  28.09.10
לכל התגובות