אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פדקס מעלה את תעריפי שילוח האקספרס ב-3.9% צילום: יונתן קסלר

פדקס מעלה את תעריפי שילוח האקספרס ב-3.9%

העלאת תעריפי האקספרס הבינלאומיים תיכנס לתוקף בינואר ושירותי מטען מסויימים במשאיות יעלו בכ-7% החל מנובמבר. המניה הגיבה בעליות

29.09.2010, 22:33 | סוכנויות הידיעות

פדקס, חברת השילוח הבינלאומית הגדולה בעולם, דיווחה היום בכנס במטה החברה בממפיס, על העלאת התעריפים עבור שירותי מטען האקספרס. תעריפי השילוח בחטיבת האקספרס יעלו בממוצע ב-3.9% עבור שירותי ייצוא מטענים ושילוח בתוך ארה"ב, החל מה-3 לינואר.

מתחילת נובמבר התעריף יעלה בכ-7% על שירותי שילוח מסויימים במשאיות. פדקס אמרה למשקיעים ששירותי האקספרס שלה חזרו לשולי רווח דו ספרתיים. החברה תכריז על שיניים בתמחור עבור שירותי השילוח שאינם במטוסים בהמשך השנה.

פדקס הודיעה לאחרונה כי היא צופה שהכנסותיה ברבעון השלישי של השנה יהיו נמוכות משמעותית מהערכות האנליסטים. בחברה צופים רווח נקי של 1.35-1.15 דולר למניה בעוד התחזיות המוקדמות של כלכלנים דיברו על רווח של 1.37 דולר למניה, לפחות. בעקבות הפחתת התחזית פדקס תפטר 1,700 עובדים. 

בפדקס מציינים, כי התאוששות של כלכלת בארה"ב איטית מהצפוי וזה פוגע בפעילות שלה בייחוד בתוך ארה"ב. החברה האחראית על הובלת מוצרי חשמל ותרופות ברחבי ארה"ב מציינת כי ירידה בהזמנות המוצרים פוגעת בביקוש לשירותי ההובלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות