אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטו מבקשת להגדיל כמעט פי 3 את עלות שכרו של עדי עזרא

נטו מבקשת להגדיל כמעט פי 3 את עלות שכרו של עדי עזרא

עדי עזרא הוא בנו של בעל השליטה, דודי עזרא, ומונה ליו"ר החברה. עדי עזרא יקבל דמי ניהול של 1.75 מיליון שקל בשנה, ובונוס שייגזר כאחוז מהרווח

03.10.2010, 12:53 | גיל קליאן

חברת המזון נטו מבקשת את אישור בעלי המניות שלה כדי להגדיל כמעט פי 3 את שכרו של היו"ר החדש - עדי עזרא. עדי עזרא (35) הוא בנו של בעל השליטה בחברה, דודי עזרא, ועד כה כיהן בחברה כסגן יו"ר תמורת שכר חודשי של 50 אלף שקל ברוטו.

כעת מציעה החברה לשלם לעזרא הבן דמי ניהול שנתיים בהיקף של 1.75 מיליון שקל בשנה. לשם השוואה, עלות שכרו של עזרא בשנת 2009 עמדה על 622 אלף שקל בלבד.

בנוסף, מבקשת החברה לחלק לעזרא הבן בונוס שנתי, שייגזר מתוצאות החברה. לבונוס של עזרא הבן לא נקבעה תקרה, והוא יכול להגיע לעד 1.5% מהרווח השנתי של החברה, בניטרול פעולות חד פעמיות ובשיקלול רווח ללא פעולות חד פעמיות בחברות הבנות.

במקביל הודיעה החברה על מדיניות דיבידנד - החברה תחלק לבעלי מניותיה דיבידנד רבעוני בסכום אשר ישקף תשואת דיבידנד שנתית של 2.5%, כאשר שער המניה הקובע לצורך קביעת סכום הדיבידנד לחלוקה יהיה שער הסגירה ביום המסחר האחרון של תקופת הדו"ח, ובכל מקרה לא יותר מ-35% מהרווח הנקי של אותו רבעון. אחת לשנה תיערך התאמה לסך הדיבידנד השנתי על בסיס הדוחות הכספיים השנתיים, כך שסך כל הדיבידנדים שחולקו בגין שנה מסוימת לא יעלה על 35% מהרווח הנקי של אותה שנה על פי הדוחות השנתיים. לחברה רווחים צבורים לחלוקה בסך של כ- 350 מיליון שקל.

קבוצת נטו היא חברת המזון החמישית בגודלה בארץ שנוסדה ב-1940, ועוסקת בייבוא, ייצור ושיווק של מוצרי מזון תחת מותגים המתמחים בקטגוריות מוצרים רבות: טיבון ויל– מוצרי בשר ועופות, דלידג – דגים ומוצרי דגים, ויליגר – מוצרי שימורים (לרבות מוצרי טונה) ומכולת, שלושת האופים – מוצרי מאפה קפואים, מג’יק – ארוחות מוכנות. בנוסף עוסקת חברת נטו בשיווק ירקות ופירות טריים באמצעות חברת ביכורי שדה, וכן ייבוא ושיווק של גבינות, מעדני ריבות, מוצרי המאפה של נביסקו ומוצרי מעדנייה נוספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות