אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מייקינג אוף: מה קורה כשיוני בלוך מתרסק לתוך דוכן אבטיחים

בלוך מככב בפרסומת החדשה והשביעית במספר של ביטוח ישיר, בה מופיעים מוזיקאים בסיטואציות מצחיקות. האם ידעתם שאת ההחלטה להשתתף בפרסומת לקח על עצמו כששהה בניו יורק עם דיוויד ברוזה, האמן הראשון שהשתתף בקמפיין?

05.10.2010, 12:45 | כתב כלכליסט

יוני בלוך מככב בפרסומת החדשה והשביעית במספר בסדרת הקמפיינים של ביטוח ישיר, בהם מופיעים מוזיקאים בסיטואציות קומיות. הסרטון, שעלה באמצעות שלמור אבנון עמיחי Y&R נועד לעודד רכישת פוליסות ביטוח לרכב באמצעות אתר האינטרנט של החברה המעניק למעלה מ- 20% הנחה.

בלוך מצטרף לנבחרת הזמרים שהופיעו בסדרת הפרסומות של ביטוח ישיר ובהם: דיויד ברוזה עם השיר "יהיה טוב", אבנר גדסי עם השיר "נפרדנו כך", מתי כספי עם "לא ידעתי שתלכי ממני", בועז שרעבי עם השיר "לתת", מני בגר עם השיר "זה היה ביתי" ושלמה גרוניך עם "שירים פשוטים".

מאחורי הקלעים

1. יוני בלוך נחשף לראשונה לקמפיין ביטוח ישיר כשהיה דווקא בבולגריה. במלון בו שהה ניתן היה לקלוט את ערוץ 2 הישראלי, שם הוא צפה בתשדיר עם בועז שרעבי.

2. את ההחלטה לקחת עליו את המשימה החדשה, קיבל בלוך בניו יורק, שם שהה במלון יחד עם דיויד ברוזה, האמן הראשון שהתחיל את הקמפיין. השניים שוחחו על ההשתתפות בקמפיין, ודיוויד נתן לו את המלצתו החמה.

3. הצילומים לסרטון הפרסומת נערכו בכבישים באזור המוחרקה שבכרמל. היה צורך בעזרתה של משטרת ישראל בכדי לסגור את הכבישים בהם צולמה הפרסומת ולתזמן את כניסתם של עשרות האוטובוסים המגיעים למקום.

4. יום הצילומים היה יום חם במיוחד. מי שנהנה מכך היו הפעם השחקנים שבילו רוב הזמן ברכב הממוזג. כל השאר נמסו בחוץ.

5. השחקנית ליאת מוסקוביץ, מי שנבחרה לגלם את דמותה של חברתו הלחוצה של יוני, ביצעה בעצמה את כל קטעי הנהיגה, לרבות הכניסה בבסטת האבטיחים.

6. יש סיכוי סביר ש-50 האבטיחים שנראו על הסט הם ה-50 האבטיחים האחרונים בארץ, מסתבר שספטמבר זו לא ממש העונה.

7. מי שהעז וטעם מהאבטיחים – דיווח על טעם לא רע בכלל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות