אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תחום הקלינטק מתחמם: CES תנסה לגייס 10 מיליון דולר בתל אביב

תחום הקלינטק מתחמם: CES תנסה לגייס 10 מיליון דולר בתל אביב

זאת לפי שווי של 23 מיליון דולר. החברה מייצרת רשתות המייעלות אנרגיה חשמלית, ורשמה הפסד בסך 6 מיליון שקל במחצית הראשונה של השנה

06.10.2010, 12:55 | מישל אודי

חברת CES (קומפיוטרייזד אלקטריסיטי סיסטמס) תנסה לגייס 10 מיליון דולר במניות בבורסה בתל אביב. בעלת השליטה בחברה היא קרן אקווה-אגרו, שבין מחזיקיה נמנית גם חברת החשמל, והשווי לפיו תנסה לגייס החברה הוא 23 מיליון דולר (לפני הכסף) בעזרת מיטב חיתום. בחברה הושקעו עד כה 8 מיליון דולר בשני סבבי גיוס. הכנסות החברה ב-2010 הסתכמו עד כה ב-350 אלף שקל ולחברה הזמנה בסך 290 אלף דולר למפיץ רוסי שתסופק בנובמבר. החברה רשמה הפסד בסך 6 מיליון שקל במחצית הראשונה של השנה. 

תחום הפעילות של החברה הינו ניהול יעיל של אנרגיה חשמלית על ידי פיתוח, ייצור, שיווק ומכירת מערכות חשמל ביתיות מתוחכמות, לוחות חשמל ממוחשבים ומתן פתרונות לניהול יעיל וחסכוני של אנרגיה חשמלית. התחום המרכזי אליו פונה החברה הינו ה-Smart Grid. רשתות אלו מיועדות להסבת והשלת עומסים מחלק מסוים ברשת לחלק אחר וזאת בצורה אוטומטית תוך ייעול הרשת בצד הצרכנים.

החברה שבניהולו של אלי דורון טוענת כי השלימה שורה ארוכה של הסכמים אסטרטגיים עם רשת הילטון האמריקאית וחברות חשמל בארץ ובעולם והיא פעילה במספר מדינות בעולם ולאחרונה נכנסה לארה"ב. היא מציינת כי אחד השווקים הגדולים הנוספים אליו פונה החברה הינו שוק התשתיות לטעינת מכוניות חשמליות, בו בכוונת החברה לשלב את מוצריה לשם יצירת פתרון יעיל, בטיחותי וחסכוני לתחנות טעינה לרכבים חשמליים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות