אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטייניץ: ייתכן מאוד שההאטה בעולם תבלום את התאוששות המשק הישראלי צילום: עמית שעל

שטייניץ: ייתכן מאוד שההאטה בעולם תבלום את התאוששות המשק הישראלי

שר האוצר בתום פגישות שקיים במסגרת הכינוס השנתי של קרן המטבע הבינלאומית והבנק העולמי בוושינגטון: "אני יוצא בתחושה מאוד קשה לגבי המשך קצב ההתאוששות של הכלכלה העולמית". בתוך כך סוכם כי ישראל והודו יחתמו על הסכם סחר חופשי

09.10.2010, 23:49 | אמנון אטד

שר האוצר, יובל שטייניץ, המשתתף בכינוס השנתי של קרן המטבע הבינלאומית והבנק העולמי בוושינגטון, אמר כי הוא יוצא מסדרת המפגשים שקיים באירוע בתחושה מאוד קשה לגבי המשך קצב ההתאוששות של הכלכלה העולמית, הצפוי ככל הנראה להשפיע לרעה גם על המשק הישראלי.

לדברי שר האוצר, ייתכן מאוד שההאטה הקשה בכלכלת העולם תבלום את ההתאוששות של המשק הישראלי, שהיתה עד עכשיו מרשימה ביותר.

היום השלימו שר האוצר וראשי משרדו את סדרת המפגשים שהם קיימו בימים האחרונים עם נציגים בכירים של הכלכלה האמריקאית והאירופית. בין היתר, נפגש שטייניץ עם שר האוצר האמריקאי, טימותי גייתנר ועם שרי האוצר של איטליה והולנד. מנכ"ל האוצר, חיים שני, הציג בפני האמריקאים את תוכנית ההייטק הממשלתית שגובשה לפני מספר חודשים באוצר.

בתוך כך, בפגישה שקיים שטייניץ עם שר האוצר ההודי, פראנאב מוקהרג'י במסגרת סוכם כי שתי המדינות יחתמו בחודשים הקרובים על הסכם סחר חופשי. צוותים משותפים של משרדי האוצר הישראלי וההודי יפעלו במשותף לגיבוש ההסכם, לקראת ביקור רשמי שיקיים שטייניץ בהודו, ככל הנראה כבר בתחילת השנה הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות