אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: מסיבת כדורים פורחים צילום מסך: Vimeo

Play: מסיבת כדורים פורחים

וגם: כלי נשק משונים מאוד ממלחמת העולם השנייה, רחוב סומסום מצטרפים לפרודיות על אולד ספייס, לקשקש על עמודי אינטרנט ולבדוק תוך כמה זמן מחליפים תמונה שהעליתם

10.10.2010, 21:15 | שי רינגל

עטלפים עם פצצות

 

הנה דרך מגניבה ללמד את ההיסטוריה של מלחמת העולם השנייה: באתר הבא תמצאו 10 כלי נשק משונים למדי, שצבאות שונים עשו בהם שימוש. מי יודע, אולי במלחמת עולם עתידית יתרחש קאמבק של המטוסים שנועדו להשמדה עצמית, או של הכלבים מפוצצי הטנקים. הצד המרתק והפחות מוכר של המלחמה, דרך הנסיונות המשונים וההזויים להפתיע את האויב בכל דרך אפשרית.

(כלי נשק מוזרים במיוחד)

כלבים נגד טנקים, צילום מסך: listverse.com כלבים נגד טנקים | צילום מסך: listverse.com כלבים נגד טנקים, צילום מסך: listverse.com

 

כרובי פוגש את אולד ספייס

 

מישהו בהפקה של רחוב סומסום האמריקאי החליט שהעונה הם מעלים את רף הויראליות שלהם, ואנחנו נהנים: האוסף ההולך וגדל של פרודיות על הפרסומות של אולד ספייס (דוגמה) זוכה עכשיו לכוכב חדש, העונה לשם כרובי (דרך האתר הזה).

קשקש על העמוד

 

לא קורה לכם לפעמים שאתם גולשים בעמוד באינטרנט ומתחשק לכם לקשקש ולצייר עליו? Mark Up נועד בדיוק בשביל זה. מדובר בתוכנה קטנה וחמודה, שמאפשרת לצייר על כל אתר קווים, עיגולים וחצים. המטרה המקורית היא להדגיש חלקים מעמוד מסוים במהלך הרצאה או מצגת, אבל אנחנו כאן בעיקר בשביל לצייר שפמים על התמונות.

(עמודים עם תוספות)

כמה זמן תחזיק מעמד התמונה

 

והנה ניסוי אינטרנטי בלתי שימושי לחלוטין: העמוד הזה מאפשר לכם להעלות תמונות, ולבדוק כמה דקות (או שניות) שורדת התמונה שלכם עד שאיזה גולש בן בליעל מחליף לכם אותה. נחמד בדיוק לדקה וחצי עד שנמאס, אבל היי - מדובר בנצח בזמן אינטרנט.

(הישארי, תמונה, הישארי!)

תצוגת כדורים פורחים

 

ולרגע הצבעוני של היום: כך נראה פסטיבל הכדורים הפורחים השנתי באלבקרקי. זהירות - הסרטון הבא מכיל המון דברים צבעוניים ויפיפיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות