אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
1.7 מיליון שקל בשנה: עלות שכרו של מנכ"ל מחשוב ישיר

1.7 מיליון שקל בשנה: עלות שכרו של מנכ"ל מחשוב ישיר

בעל השליטה עדי אייל יהיה זכאי גם למענק שנתי של עד 2 מיליון שקל, שיהיה תלוי ברווח הנקי של מחשוב ישיר

12.10.2010, 08:48 | שניר הנדלר

קבוצת מחשוב ישירמעוניינת להעלות את שכרו של מנכ"ל הקבוצה עדי אייל ב־20%. כך עולה מזימון אסיפה מיוחדת של בעלי המניות בקבוצה, שפרסמה אתמול (ב') החברה.

מהזימון עולה כי במחשוב ישיר מעוניינים להעלות את שכרו החודשי (ברוטו) של אייל, בעל השליטה בקבוצה (61.4%), מ־86.8 אלף שקל לשכר חודשי של 105 אלף שקל, המשקף לאייל שכר שנתי של 1.26 מיליון שקל.

נכון להיום עלות שכרו החודשי של אייל, ללא מענק שנתי וללא עלויות הרכב והטלפון שבהם הוא משתמש, מסתכמת ב־112 אלף שקל.

אם יאשרו בעלי המניות של מחשוב ישיר את תנאי ההעסקה החדשים של המנכ"ל, תסתכם עלות השכר החודשית של אייל ב־142 אלף שקל. העלות השנתית של שכרו של אייל תסתכם ב־1.7 מיליון שקל.

במקביל לשדרוג השכר של אייל קבע דירקטוריון מחשוב ישיר, שהמענק השנתי שלו יהיה זכאי המנכ"ל ובעל השליטה יוגבל לשני מיליון שקל.

תנאי העסקתו חושפים גם את שיטת חישוב המענק לאייל: במקרה שמחשוב ישיר תשיג רווח נקי של עד עשרה מיליון שקל, אייל ייהנה ממענק שנתי בשיעור של 5% מהרווח; אם הרווח הנקי יהיה גדול יותר מעשרה מיליון שקל, ישולם לאייל מענק של 7.5% מהרווח השנתי.

ועדת הביקורת של דירקטוריון מחשוב ישיר נימקה את ההחלטה להעלאת שכרו של אייל בכך ש"תנאי שכרו לא עודכנו במשך למעלה מעשר שנים, כאשר בחלוף הזמן חל גידול משמעותי וניכר בהיקף פעילות הקבוצה וברווחיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות