אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט" - הקאמבק של מנכ"ל סינרון: במו"מ למיזוג עם נקסט ג'ן צילום: shutterstock

בלעדי ל"כלכליסט" - הקאמבק של מנכ"ל סינרון: במו"מ למיזוג עם נקסט ג'ן

משה מזרחי מנהל מו"מ להכנסת חברה פרטית למזון רפואי לתוך השלד הבורסאי נקסט ג'ן. שותפו של מזרחי הוא אשר שמולביץ, אשר רכש את השליטה בטופספין

12.10.2010, 08:58 | גולן חזני

משה מזרחי, לשעבר מנכ"ל סינרון, בדרך לבורסה בתל אביב. אתמול דיווח השלד הבורסאי נקסט ג'ן(לשעבר סלע גרופ) על משא ומתן להכנסת חברה פרטית למזון רפואי לתוך השלד.

לפי אותו דיווח, החברה הפרטית אמורה לקבל מניות בהקצאה בשלד. אלא שהדיווח לא כלל את היקף המניות, השווי שלגביו מתנהל המשא ומתן וזהותה של החברה. ואולם ל"כלכליסט" נודע כי מדובר בחברה בשם קליר פאת' (Clear Path), חברה פרטית שבבעלות משה מזרחי, לשעבר מנכ"ל סינרון - חברת הציוד הקוסמטי לטיפולי עור בלייזר.

מזרחי (72) הצטרף לסינרון בשלהי 2001, ונכלל בגרעין המייסדים של החברה. לפני סינרון ניהל מזרחי במשך חמש שנים את Business Strategy Group, חברה לייעוץ בנושא תכנון אסטרטגי שאותה הקים ב־1996. בעברו שימש מזרחי גם נשיא חברת צאג תעשיות. ב־2005 ביצע מזרחי אקזיט של 18 מיליון דולר בסינרון, בעת שהחברה ביצעה את הצעת המכר הגדולה שלה.

השותף השני בחברת קליר פאת' הוא ד"ר אשר שמולביץ, שרכש בסוף חודש ינואר השנה את השליטה בחברת טופספין הבורסאית.

שמולביץ הנו פנימאי, קרדיולוג וד"ר להנדסה רפואית. בעבר הוא שימש גם מנכ"ל של Incumed. שמולביץ גם ביצע אקזיט מרשים בחברת לאבקואט שאותה ייסד, ואשר נמכרה במרץ 2009 לבוסטון סיינטיפיק תמורת 100 מיליון דולר. לאבקואט פיתחה טכנולוגיה לציפוי סטנטים - אותם קפיצי מתכת זעירים המוחדרים בתהליך הצנתור לעורק סתום בלב - בתרופה. נוסף על מקצועו הרפואי, שמולביץ הוא גם יזם סדרתי בתחום המכשור הרפואי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות