אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קובי מימון ישמש כיועץ של נפטא ונצבא ויקבל כ-64 אלף שקל בחודש צילום: ישראל הדרי

קובי מימון ישמש כיועץ של נפטא ונצבא ויקבל כ-64 אלף שקל בחודש

העסקתו של מימון, לשעבר יו"ר החברות, לא הוגדרה בשעות. הצדדים קבעו כי "פרויקטים ייחודיים ומשימות מיוחדות" יתוקצבו בנפרד

12.10.2010, 10:46 | נעמה סיקולר

קובי מימון פרש מתפקידיו הרשמיים בחברות הציבוריות נצבא ונפטא, אך יקבל דמי ייעוץ של 6,500 יורו בחודש מכל אחת מהן.

בחודש מאי האחרון הודיע מימון בישיבת הדירקטוריון של חברת אקוויטל במפתיע כי הוא מתפטר מתפקידו כיו"ר ועוזב את ישראל, כאשר חיים צוף, שותפו קיבל את תפקידו במקומו.

אתמול בערב דיווחו נצבא ונפטא כי בהמשך להודעת ההתפטרות של מימון מתפקידיו הרשמיים בחברות נחתם איתו הסכם ייעוץ למשך 36 חודשים (3 שנים) במסגרתו יקבל מימון מכל אחת מהחברות 6,500 יורו (כ-32 אלף שקל) בחודש תמורת מה שהחברה מגדירה "שירותי יעוץ בקשר עם פעילותה, לרבות קידום פרויקטים שונים, שירותי ניהול רכש, ניהול משא ומתן עם גורמים חיצוניים שונים, הכל לפי דרישת החברה וצרכיה מעת לעת". היקף המשרה לא נתחם בשעות והוא ניתן לסיום בהודעה של 30 יום מראש על ידי כל אחד מהצדדים.

במקביל שמר לעצמו מימון את האפשרות להתקשר בהסכמים נוספים דוגמת זה עם החברות. הצדדים קבעו כי "פרויקטים ייחודיים ומשימות מיוחדות" כמו כאלה שיצריכו נסיעות ממושכות מחוץ לתחומי פעילותן של החברות יתוקצבו בנפרד. התשלום יועבר למימון רטרואקטיבית מיום סיום תפקידו כיו"ר הדירקטוריון.

כיו"ר נפטא עמדה עלות שכרו השנתית של מימון על 669 אלף שקל וכיו"ר נצבא עמדה על כ-532 אלף שקל.

חיים צוף העיד בשבוע שעבר בבית המשפט בפרשת קווי אשראי על יחסיו עם מימון ואמר כי הוא "לא שותף שלו" ביחס לעזיבתו את ישראל ולהתפטרותו אמר צוף על מימון "המשפחה שלו פה והילדים שלו פה. הוא עבר לעשות עסקים שלא שייכים אלי. נחתם אתו הסכם ייעוץ במסגרתו הוא יפעל לבניית בתי מלון של הקבוצה בברלין".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות