אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון - פרישה בצמרת קומברס: סטיבן סוואד עוזב את תפקידו צילום: מיכאל קרמר

פרסום ראשון - פרישה בצמרת קומברס: סטיבן סוואד עוזב את תפקידו

סגן הנשיא ומנהל הכספים של החברה קיבל בקומברס תנאים מפליגים - הוצאות דיור של 16 אלף דולר בחודש לשכירת דירה במנהטן ועלות שכר גבוהה אף ממנכ"ל החברה. מחליפו יקבל שכר של 400 אלף דולר בשנה - מחצית מעלות שכרו של סוואד

12.10.2010, 14:30 | שניר הנדלר
שבוע לאחר שקומברס טכנולוג'יהגישה את הדו"חות הכספיים לשנים 2005-2008, הודיעה היום (ג') חברת ההייטק על התפטרותו של סגן הנשיא ומנהל הכספים סטיבן סוואד.

סוואד הובא על ידי מנכ"ל קומברס אנדרה דהן באפריל האחרון לאחר שקיווה כי מינוי זה יביא לסיום סאגת עריכת הדו"חות. כעת משהצליחה קומברס להשלים את עריכתם לאחר דחיות רבות בעיקר בשל פרשת הבקדייטינג, סוואד החליט שהגיע זמנו לנטוש את משרדי קומברס בניו יורק ולחזור לחיק משפחתו בוושינגטון.

על אף מצוקת המזומנים של קומברס, דהן עשה לא מעט כדי להביא את סוואד לקומברס. דהן העניק לסוואד שכר שנתי של 625 אלף דולר, ובנוסף בונוס של עד מיליון דולר בשנה בהתאם לעמידה ביעדים.

אבל זה לא הכל. על פי החוזה המקורי סוואד היה אמור לעבוד בוושינגטון, מקום מגוריו ולכן קומברס שכרה עבורו שם משרדים. שבועיים לאחר מכן, הבינה קומברס את הבעייתיות שסמנכ"ל הכספים שלה לא נמצא במשרדי המטה בניו יורק או במשרדי החברה בישראל, והעבירה את סוואד למטה בניו יורק. עבור הרילוקיישן קיבל סוואד הטבות חד-פעמיות בגובה של 24 אלף דולר, וכן הוצאות דיור של 16 אלף דולר בחודש – סכום נאה לכל הדעות גם במונחים של מחיר השכירות במנהטן.

תוספת עלות הדיור של סוואד הביאה לשכר שנתי של 817 אלף דולר – קצת יותר משכרו של דהן היום. לשם השוואה, מחליפו של סוואד בתפקיד, ג'ואל לגון, מנהל החשבונות של קומברס שעבד תחת סוואד, יהנה משכר שנתי של 400 אלף דולר, ובונוס שנתי של עד 300 אלף דולר. בנוסף דירקטוריון קומברס אישר ללגון מענק של 45 אלף מניות קומברס.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות