אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכירת ליברפול: השופט יקבע מחר את עתיד הקבוצה צילום: בלומברג

מכירת ליברפול: השופט יקבע מחר את עתיד הקבוצה

יחליט אם ליברפול תימכר ל-NESV או שטום היקס וג'ורג' ג'ילט יוכלו להשתלט מחדש על הליך המכירה

12.10.2010, 18:59 | סוכנויות הידיעות

בית המשפט בבריטניה יקבע מחר אם ליברפול תימכר ל-NESV או אם לאפשר לטום היקס וג'ורג' ג'ילט לקבוע למי ימכרו את הקבוצה. לאחרונה התגלה כי הסינגפורי פטר לים הגיש הצעה גבוהה יותר ב-20 מיליון ליש"ט לליברפול מאשר NESV.

עורכי הדין שפועלים מטעם הבעלים של ליברפול אמרו לבית המשפט בבריטניה כי עד ה-1 בנובמבר עליהם להחזיר הלוואות לרויאל בנק אוף סקוטלנד. כל זאת במסגרת קרב על עתיד המועדון בין הבנק, וההנהלה שמינה לניהול הליך המכירה.

לאחר ששמעו את שני הצדדים, ציינו בבית המשפט שלמצוא פתרון עד יום שישי הקרוב, הדד ליין להחזרת ההלוואות, כ"מהלך אמביציוזי מעט". פול גירולאמי, שמייצג את היקס וג'ילט אמר ש"RBS ולקוחותיו נעולים בחוזה עד ה-1 בנובמבר". טענה שב-RBS דוחים.

ב-RBS מעוניינים להעביר את הקבוצה לידי קבוצת ההשקעות בספורט של ג'ון הנרי (NESV). נציגיו של הבנק טוענים כי המועדון ייכנס להליך כינוס נכסים ב-15 באוקטובר אם החובות לא יוחזרו. כניסה להליך כזה תעלה לליברפול בקנס של 9 נקודות ובסכנת ירידה לליגת המשנה. ב-NESV הבהירו כי הסיכויים שירכשו את המועדון יקטנו אם ליכנס להליך של כינוס נכסים.

גירולאמי אמר כי הלקוחות שלו "לא מנסים לשים מקל בגלגלי הקבוצה" למרות ההתנגדות שלהם להעביר את המועדון לידיו הבטוחות יחסית של הנרי. נטען גם שההנהלה בראשות היו"ר מרטין ברוטון לא שקלה את ההצעות הטובות ביותר על המועדון וכי ההצעה של NESV אינה מספקת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות