אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבי הוכמן יקבל 80 אלף שקל בחודש כמנכ"ל גאון אחזקות צילום: גלעד קוולרציק

אבי הוכמן יקבל 80 אלף שקל בחודש כמנכ"ל גאון אחזקות

משה גאון: "מה שהוכמן ביצע בדואר ישראל בחמש שנים האחרונות הינו לא פחות מבית ספר לניהול שראוי שיילמד בפקולטות למינהל עסקים"

17.10.2010, 12:01 | גיל קליאן

משה גאון יו"ר גאון אחזקות, ודירקטוריון החברה, אישרו היום (א'), את מינוי אבי הוכמן, לשעבר מנכ"ל דואר ישראל למנכ"ל גאון אחזקות. הוכמן יכנס לתפקידו בעוד שלושה חודשים (ינואר 2010). הוכמן נבחר לתפקיד לאחר תהליך חיפוש ומיון שביצעה ועדת איתור שמינה דירקטוריון החברה שכללה את רוני פיינשטיין, יו"ר ועדת הביקורת של החברה, אורי שני ומשה גאון.

הוכמן יקבל שכר של 80 אלף שקל בחודש (ברוטו) צמוד למדד המחירים לצרכן. הבונוס של הוכמן ייקבע לפי תכנית התגמולים שאושרה בעבר בחברה. מעבר לכך לא הוקצו להוכמן אופציות או תגמולים נוספים.

משה גאון מסר בהודעת החברה כי "בבחירתו שמה הוועדה דגש על מציאת מועמד שיהיו לו את מכלול התכונות, היכולות והניסיון שיידרשו למנכ"ל שיוביל את הקבוצה לצמיחה והתרחבות בשנים הקרובות. הוכמן הוכיח בשנים האחרונות שהוא מנהיג שיודע להציב יעדים ולהשיגם בתנאים קשים ביותר. מה שהוכמן ביצע בדואר ישראל בחמש שנים האחרונות הינו לא פחות מבית ספר לניהול שראוי שיילמד בפקולטות למינהל עסקים. הוכמן מביא איתו לקבוצה ניסיון מוכח ביישום תכניות אסטרטגיות ופיתוח תחומי סחר וקמעונאות, המים ופיננסים שאלו התחומים בהם פועלת הקבוצה. קיבלנו עליו חוות דעת יוצאות דופן לטובה של בכירים בקהילה הפיננסית ובמשק הישראלי שמכירים אותו מעבודה קרובה. אני מאמין שקבוצת גאון התברכה במינוי מצוין שיוכיח את עצמו".

אבי הוכמן, 54, נשוי+4, בעל תואר BA בכלכלה ותואר MA במינהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, כיהן כמנכ"ל דואר ישראל ב-5 השנים האחרונות בעת שהחברה הייתה עדיין רשות הדואר. רשות הדואר הפכה במרץ 2006 לחברה ממשלתית בשם "דואר ישראל", כחלק מפתיחת שוק הדואר בישראל לתחרות.

הוכמן הוביל את הדואר לרווחיות לאחר שנים של הפסדים. בעברו שימש כסמנכ"ל הכספים של נטפים, סמנכ"ל כספים בחברת NETIA HOLDING SA אותה הוביל בהצלחה להנפקה בבורסות אירופה והעולם, סמנכ"ל כספים ומנכ"ל בפועל בחברת בזק, מנהל השירות הבנקאי וסמנכ"ל כספים ברשות הדואר וכלכלן ויועץ במשרד התקשורת.

הוכמן מחליף את שי פרמינגר, ששימש בתפקיד 12 שנה ולמעשה שימש כיד ימינו של בני גאון בהקמת החברה. פרמינגר הוביל את בית ההשקעות למיזוג עם מיטב וישיר השקעות וכן את המיתווה האסטרטגי של הקבוצה שכלל פיצול ל-3 זרועות עיקריות, מסחר וקמעונאות, אגרו ומים ושוק ההון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות