אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקוח בנק בב"ש שיסף גרון לפקיד, שנפצע קשה צילום: עמית מגל

לקוח בנק בב"ש שיסף גרון לפקיד, שנפצע קשה

צוות מד"א פינה לבית החולים פקיד בנק "מזרחי-טפחות" במצב קשה, אחרי שלקוח התנפל עליו ושיסף את גרונו. "הגרון שלו היה פשוט שסוע", סיפרה פרמדיקית. החשוד נעצר, ובמשטרה קבעו כי הרקע לאירוע אינו כספי

17.10.2010, 13:28 | אילנה קוריאל, ynet
פקיד בנק בן 52 נפצע קשה הבוקר (יום א') בסניף "מזרחי-טפחות" בבאר-שבע, כשלקוח התנפל עליו לפתע ושיסף את גרונו בסכין יפנית. צוות-מד"א הגיע למקום ופינה את האיש לבית החולים "סורוקה", כשבמקביל עצרו שוטרי תחנת באר-שבע את החשוד לחקירה ומבררים את נסיבות האירוע.

פרמדיקית מד"א-נגב, נטליה וולפסון סיפרה על המראות הקשים בזירת האירוע, ברחוב העצמאות. "קיבלנו קריאה על עובד בבנק שנדקר בגרונו. כשהגענו, מצאנו את האיש חתך ארוך. הגרון שלו היה פשוט שסוע והוא דימם.

פינינו אותו במצב קשה אך יציב לבית-החולים, והוא אמר לנו שהוא עובד שם ומישהו תקף אותו. הוא היה בהכרה מלאה והצליח לדבר איתנו".

מפקד תחנת באר-שבע, סגן-ניצב יוסי כהן, סיפר כי החשוד, גבר כבן 63, הגיע לבנק ופנה לאחד הפקידים בעמדת השירות. "הוא ניגש אליו ופשוט חתך אותו בצוואר בלי לומר מילה. הרקע למעשה אינו ברור, אבל לא מדובר כאן על רקע פיננסי. החשוד הוא לקוח של הבנק, ללא בעיות כלכליות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות