אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכשירי תנועה מחזירה את הטנדרים של דודג' לישראל

מכשירי תנועה מחזירה את הטנדרים של דודג' לישראל

תחל לשווק את הטנדרים דודג' ראם באמצעות חטיבה נפרדת. מחירו של הראם יחל ב-218 אלף שקלים עבור הגרסה הקצרה ויגיע ל-229 אלף שקלים עבור הגרסה הארוכה

18.10.2010, 13:08 | תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית קרייזלר ודודג', משיקה בישראל את דודג' ראם, טנדר בגודל מלא "פול סייז" שיתחרה בשברולט סילבראדו ובפורד F350. 

הטנדרים של דודג' ישווקו באמצעות חטיבה נפרדת במכשירי תנועה, שבראשה יעמוד דור נטע, בנו של צבי נטע, בעליה של מכשירי תנועה. מדובר בטנדרים הדורשים רישיון נהיגה לרכב כבד, בדרגה ג'. בשלב הראשון ישווקו בישראל שתי גרסות של הראם, בעלות מרכב קצר וארוך, כאשר הגרסה הקצרה משתרעת על כשישה מטרים ואילו הגרסה הארוכה משתרעת על 60 סנטימטרים נוספים.

הראם, שמיועד להסעת שישה נוסעים, מצויד במנוע דיזל בעל שמונה בוכנות בנפח 6.7 ליטרים המפיק 350 כ"ס ובתיבת הילוכים אוטומטית, כמו גם במערכת הנעה כפולה לנסיעה בשטח. יעד המכירות לשנת שיווקו הראשונה של הראם עומד על 50 מכוניות. מחירו של הראם יחל ב-218 אלף שקלים עבור הגרסה הקצרה ויגיע ל-229 אלף שקלים עבור הגרסה הארוכה.

לדברי צבי נטע, מנכ"ל מכשירי תנועה, הראם צפוי להשתתף במכרזי רכש טנדרים עתידיים של צה"ל. בנוסף, בימים אלה מפותח דגם משוריין מסוג "אביר 2" שמכלוליו מבוססים על אלה של הראם. בהמשך, במהלך השנה הבאה, צפוי להצטרף להיצע הדגמים של דודג' גם הדוראנגו, רכב כביש שטח המיועד להתחרות בדגמים כגון טויוטה לנד קרוזר. מכשירי תנועה נמצאת בימים אלה במקום הרביעי בטבלת המסירות.

נטע אמר עוד, כי "אנחנו נכנסים להשקעה בענף הליסינג. מדובר במהלך בלתי נמנע, שבו יבואי הרכב יעברו בקרוב לביצוע ליסינג בעצמם". באשר לאיחוד בין פיאט לקרייזלר, טוען נטע ש"ייתכן שיהיו מכוניות שישווקו בארה"ב כקרייזלר ובאירופה כלנצ'יה והן ישווקו בישראל על ידינו וגם על ידי יבואנית פיאט ולנצ'יה". עוד הוסיף נטע שבימים אלה נמצאת מכשירי תנועה בתהליך של בדיקת זיכיונות ל"רכבים כבדים מן המזרח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות