אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות החקירה: ביהמ"ש הורה לרציו להגיש כתב הגנה צילום: אוראל כהן

למרות החקירה: ביהמ"ש הורה לרציו להגיש כתב הגנה

המשטרה טענה כי הגשת כתב הגנה עלולה לפגוע בחקירה, אך אתמול הורה השופט ברנר לרציו להגישו בתוך שבועיים

19.10.2010, 08:15 | ענת רואה

השופט חגי ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב סירב להאריך את המועד להגשת כתב ההגנה של חברת רציו, במסגרת הסכסוך המתוקשר שהיא מנהלת מול חברת גלובוס. הבקשה להארכת המועד להגשת כתב ההגנה הוגשה על ידי החברה בטענה שהדבר מתחייב בשל חקירת המשטרה בפרשה ולבקשתה. השופט ברנר קבע במסגרת החלטתו כי זכותה של חברת גלובוס "לברר את עניינה בהקדם, גם אם מתקיימת חקירת משטרה במקביל". לפיכך הורה לרציו להגיש את כתב הגנתה בתוך כשבועיים.

הבקשה לדחיית המועד להגשת כתב ההגנה הוגשה ע"י עו"ד אלי זהר המייצג את רציו, ונכתב בה כי הוא קיבל פנייה מראש צוות החקירה במשטרה, אשר טען כי "נוכח התלונות ההדדיות של הצדדים, הגשת כתב הגנה עלולה לפגוע בחקירה". המשטרה ביקשה כי רציו תעכב את הגשת כתב ההגנה שלה ב־60 ימים, כך שזה יוגש בתחילת ינואר 2011.

פרשת רציו התפוצצה בחודש שעבר כשחברת גלובוס, בבעלות שלומי שוקרון שהשקיע ברציו, פנתה לבית המשפט בבקשה לביטול הסכם בוררות שהיה בין שתי החברות ולהעברת הבורר עו"ד אסף ברם מתפקידו. גלובוס טענה כי הבעלים של רציו, יגאל לנדאו, עירב את ראש ארגון הפשע מאיר אברג'יל במגעים מולה בסכסוך בין שני הצדדים.

לפי גרסתה של גלובוס, לאחר שגילתה שהעולם התחתון מעורב בפרשה, היא גייסה נציג בשם "יחזקאל" מטעמו של שוקרון. לטענת גלובוס, הבורר שנבחר לתפקידו על ידי אברג'יל אינו יכול לפעול באופן חופשי ולכן יש להורות על ביטול הבוררות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות