אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העסק החדש של דן ללוז: מעוניין להפוך למנכ"ל אלדן טק ויו"ר רילון צילום: בועז אופנהיים

העסק החדש של דן ללוז: מעוניין להפוך למנכ"ל אלדן טק ויו"ר רילון

דן ללוז, לשעבר יו"ר מגדל שוקי הון, הציע לאלדן טק לרכוש 14.4% מהחברה תמורת 3.9 מיליון שקל. מבטיח לעבוד במשך שנה ללא תמורה

19.10.2010, 09:18 | שהם לוי

יו"ר מגדל שוקי הון לשעבר, דן ללוז מנסה למצוא עיסוק חדש - מנסה להתמנות למנכ"ל אלדן טקויו"ר רילון דרך רכישת מניותיה של הראשונה. כל זאת, אם תאשר החברה את ההצעה שלו להשקיע בה. ללוז אגב, מוכן לעבוד ב-12 החודשים הראשונים להעסקתו כמנכ"ל ללא כל תמורה, למעט החזר הוצאות.

במסגרת הסכם ההשקעה, בכוונת ללוז לשנות את שם החברה לחושן השקעות או שם אחר שיקבע.

היקף ההשקעה המתוכננת של יו"ר מגדל שוקי הון לשעבר לא כולל כספים שיוזרמו ממימוש עתידי של אופציות, נאמדת כעת ב-3.9 מיליון שקל. אלדן טק מתכוונת להשתמש בכספים שיקצה לה ללוז לצורך מתן הלוואה לחברה בת רילון שנמצאת בהליכי גיבוש הסדר חוב עם בעלי האג"ח.

במסגרת השקעתו ירכוש ללוז 14.4% ממניות אלדן טק, ובנוסף יזכה לעד 25 מיליון אופציות במחיר מימוש של 75 אגורות למניה. בנוסף יזכה גם ל-35 מיליון אופציות מסדרה ב' במחיר מימוש של 154 אגורות למניה.

ההשקעה מותנית בהסדר אג"ח

ההשקעה של ללוז מותנית בהסדר אג"ח בחברה - אלדן טק מעדכנת כי נכון למועד ההצעה של ללוז עומדת יתרת החוב שלה לבעלי האג"ח על 28.3 מיליון שקל. יתרת החוב של רילון לבעלי האג"ח שלה מסדרה 2 מסתכמת ב-44.8 מיליון שקל.

מתוך יתרת החוב של החברה, סך של 6 מיליון שקל ישולם על ידי רילון לבעלי איגרות החוב שלה מסדרה 2 לצורך פירעון הריבית והפרשי הצמדה. היתרה תשמש לפירעון הקרן. הפירעון המיידי יבוצע במועד הסדר האג"ח בחברה.

יתרת החוב של רילון על איגרות החוב מסדרה 2 תעמוד לפירעון בארבע תשלומים שווים שהראשון יהיה ביום האחרון לשנת 2013.

בנוסף תאפשר רילון במסגרת הסדר האג"ח שלה להמיר 2.7 שקל ערך נקוב של איגרות חוב מסדרה 2 למניה רגילה של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות