אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספורט בצהריים: פורטסמות' תחזיר לגאידמק 2.2 מיליון ליש"ט צילום: יובל חן

ספורט בצהריים: פורטסמות' תחזיר לגאידמק 2.2 מיליון ליש"ט

וגם: האם מנצ'סטר יונייטד החתימה את רוני כדי למכור אותו? כמה שווה חוזה החסות החדש של קבוצת מקלרן עם וודאפון? מה עשו אוהדי מכבי נתניה לפני המשחק בשבת? ועוד

24.10.2010, 14:16 | סוכנויות הידיעות

עוברת ידיים. פורטסמות' עברה לידי באלרם צ'אנירי, לאחר שקבוצת ניהול בראשותו ובראשות לוי קושניר הגיעה להסדר עם הבעלים לשעבר של הקבוצה, סשה גאידמק, בנוגע לכספים שחייבים לו. לפי ההסכם, גאידמק, שכביכול הלווה כסף לפורטסמות', יקבל בחזרה 2.2 מיליון ליש"ט בחמש השנים הבאות.

ההנהלה הזמנית של המועדון, שמונתה על ידי בית המשפט, הוציאה הודעה רשמית ובה נאמר: "אנחנו רוצים להודות למר גאידמק על שיתוף הפעולה שלו והסיוע להבטיח את עתיד המועדון".

לא קונספירציה. מנצ'סטר יונייטד, שחתמה על חוזה לחמש שנים בשווי של כ-65 מיליון ליש"ט עם וויין רוני, דחתה דיווחים לפיהם החתימה על החוזה החדש היא מזימה של הקבוצה וסוכנו של רוני. לפי התיאוריות שנפוצו בקרב העיתונאים באנגליה, יונייטד מעוניינת למכור את רוני עבור סכום שנע בין 50 ל-80 מיליון ליש"ט, אבל בגלל מצבו החוזי לא יכולה לבקש ממנו יותר מ-25 מיליון ליש"ט. ולכן, בגלל הרצון של סוכנו לקבל עמלה גדולה יותר והרצון של היונייטד לקבל עבורו סכום גדול יותר החליטו "לשבור את כל תבניות השכר" כדי להחתים את רוני.

החתמתו של רוני הובילה גם לחרושת שמועות בקשר לשחקנים שעשויים להצטרף ליונייטד. בין השאר הוזכרו פרנק ריברי מבאיירן מינכן, גארת' בייל מטוטנהאם ועוד. לפי דיווח בסאנדיי אקספרס, יקבל אלכס פרגוסון 100 מיליון ליש"ט לרכש.

פעולה. מאות אוהדים של מכבי נתניה התאספו אמש במתחם הקופסא לניסוי כלים ראשון מסוגו בישראל - אוהדים שמקבלים את הבימה לדבר, ברוח בימת ההייד פארק. כל אוהד שעלה לדבר, חתם על תקנון קצר שבו הוא התחייב: לא לנקוט בלשון מסיתה או פוגענית, לא לחרוג משלוש דקות דיבור, להיות שותף פעיל ביציע למיגור הגזענות והאלימות ולעודד את מכבי נתניה בניצחונות ובהפסדים. האוהדים זרמו למתחם האירוע שנפתח בשעה 17:00 וארך כשעה ורבע. במתחם חברי עמותת האוהדים גייסו מצטרפים חדשים, שקיבלו שי על הצטרפותם - צעיף של הקבוצה, מתנת תוכנית 'בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים' ועמותת אוהדי מכבי נתניה. נשיא הקבוצה, עו"ד גיל לב, נשא דברי ברכה לאוהדים ובהמשך ענה על שאלות רבות מצידם. לב: "מכבי נתניה רוצה להתחבר לקהילה באמצעות עמותת האוהדים. אני מאמין שאפשר אחרת, אם אתם - אוהדיה המבוגרים של הקבוצה - תגנו את האלימות והגזענות ביציע". בהמשך ענה לב על שאלות העוסקות במחירי הכרטיסים, מצב האצטדיון החדש ועוד נושאים רבים.

פגישה. יו"ר הוועד האולימפי בישראל צבי ורשביאק והמנכ"ל אפרים זינגר, המשתתפים בכנס הדו שנתי של הוועדים האולימפיים הבינלאומיים באקופולקו, קיימו פגישה עם ג'בריל ראג'וב, יו"ר הוועד האולימפי הפלסטיני וד"ר ז'ק רוגה, נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי. הפגישה, שנמשכה כשעה וחצי, התקיימה ברוח טובה והצדדים דנו במציאת דרכים לשיתוף פעולה. זו היתה פגישת הכנה לפגישה מיוחדת שתתקיים בינואר הקרוב בלוזאן, אצל נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי ד"ר רוגה, המעוניין מאוד למצוא דרכים למימוש פעילות משותפת של הצדדים. בכנס באקופולקו משתתפים נציגים מ-205 מדינות. הנושא המרכזי היה התקדמות ההכנות ללונדון 2012, שעפ"י מה שנמסר, מתבצעות בקצב מואץ ומתקדמות מצוין. נושא נוסף שזכה להתייחסות רצינית היה ההצלחה של המשחקים האולימפיים לנוער בסינגפור שישודרגו בארוע הבא ב-2014 בסין.

חסות. וודאפון האריכה את חוזה החסות שלה עם קבוצת הפורמולה 1 מקלרן עד 2013. ההסכם שווה 75 מיליון דולר בשנה עבור הקבוצה הבריטית.

מינוי. אחרי חיפוש ארוך מינתה ארסנל מנהל תקשורת. מארק גונלה, מבארקליקארד, יהיה אחראי ליחסי ציבור, התקשורת עם אוהדים, על התדמית ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות