אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מועדון חבר יעניק הנחות על דגמי קיה אתר יצרן

מועדון חבר יעניק הנחות על דגמי קיה

לקוחות המועדון יוכלו לרכוש קיה פורטה ב-107 אלף שקל במקום 118 אלף שקל. יתר הדגמים יימכרו בהנחה של 8%-10%

26.10.2010, 12:40 | תומר הדר

טלקאר, יבואנית קיה, תחל בימים הקרובים במבצע הנחות לחברי מועדון חבר. כך נודע ל"כלכליסט". במסגרת המבצע תימכר לחברי המועדון קיה פורטה המשפחתית במחיר של 107 אלף שקל, במקום 118 אלף שקל.

ההנחות אשר יינתנו ליתר דגמי קיה נעות בין 8% ל-10%. בין הדגמים המוצעים לעמיתי חבר בולטת בהיעדרותה הספורטאז' החדשה, שתושק בישראל בשבועות הקרובים.

קיה נמצאת כיום במקום ה-11 בטבלת מסירות הרכב עם 5,994 מסירות מינואר ועד תום החודש שעבר. מדובר בצמיחה ניכרת בהשוואה לנתוני המסירות של שנת 2009, שבה נמסרו 2,792 מכוניות קיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
חבר בחבר שרות לקוי בקיה
רכשתי קיה פורטה היתעוררה בעיה בצבע במספר מקומות ברכב כמו כן ליד ידית ההילוכים הצבע\פלסיק מתפורר כמו רכב בן 30 שנה ומה התשובה של נציג קיה בארץ מר תומר שקרים יוצאים מפיו מריחת דיבור פלספנות והתוצאה אני עדיין עם הבעיה ברכב בן 3 חודשים ב ו ש ה לנציגות קיה בארץ בכוונתי לפנות לחבר שאמור לייצג אותי ולחברת קיה בחוץ לארץ כל מי שמעוניין לשמוע חוות דעת אישית ממני שאחד שנפגע וקיבל רכב עם ליקויים ולא קיבל פתרון אמיתי כי אם פיתרון כלכלי של טלקאר לפי דבריו של תומר נציגו של מר אונגר ולך מר אונגר בושה שיש אדם כמו תומר בחברה שלך אני מבטיח לך שההפסד שלך ברכבים רק מתחיל או לחלופין תלמד מאדם קטן שצריך לעשות בדק בית וטיפול שורש כי לדעתי כשהבעייה קטנה הפיתרון קטן כשהבעיה גדולה הפיתרון גדול ממני אבי מיילי המאוכזב
אבי מיילי , בני ברק  |  30.07.11
לכל התגובות