אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ל-NBA יש יותר חברים מה-NFL ומה-MLB

ל-NBA יש יותר חברים מה-NFL ומה-MLB

לליגת הכדורסל של צפון אמריקה יש 6.7 מיליון חברים ועוקבים בפייסבוק ובטוויטר, יותר מפי 2 מליגת ה-NFL ובערך 5.5 מיליון משתמשים יותר מאשר ה-MLB

27.10.2010, 17:26 | סוכנויות הידיעות

לליגת הכדורסל של צפון אמריקה יש יותר מ-6.7 מיליון עוקבים וחברים בטוויטר ובפייסבוק. מספר זה מוחץ את ליגת ה-NFL, העשירה ביותר בספורט האמריקאי, לה רק 2.5 מיליון עוקבים וחברים. ל-MLB רק 1.1 מיליון עוקבים וחברים, כך לפי בדיקה של מגזין FAST COMPANY.

לפי המגזין, ה-NBA מאפשר לקבוצות "חופש אינדיבדואלי" לפתח את התוכניות והתוכן שלהן, בעוד הליגות האחרות מכתיבות מדיניות מרוכזת.

לפי ה-NBA, יש לליגה יותר מ-54 מיליון אוהדים מקוונים - "דחיפה לצריכת תוכן היא אחד מהעקרונות המרכזיים שלנו", נמסר מבכיר בליגה.

לפי הערכות, דף הפייסבוק של ה-NBA הוביל לצפייה ביותר ממיליארד קבצי וידאו ב-NBA.COM בעונה שעברה, עלייה של 45% מהעונה הקודמת.

לפי מארק קיובן, הבעלים של דאלאס מאבריקס: "ה-NBA מוביל בתחום המדיה החברתית בגלל שהשחקנים שלנו חכמים ומבינים את הערך המוסף של המדיה החברתית. הליגה מנצלת זאת היטב".

הקבוצות המצטיינות בפעילות מדיה חברתית לפי FAST COMPANY הן לוס אנג'לס לייקרס, פיניקס סאנס (שמציעה לאוהדים לבוא לפגישות עם שחקנים דרך טוויטר), בוסטון סלטיקס, קליבלנד וניו ג'רזי נטס. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות