אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרגון זינקה ב-8% אחרי שבאופנהיימר המליצו ללקוחות לרכוש את המניה צילום: אוראל כהן

סרגון זינקה ב-8% אחרי שבאופנהיימר המליצו ללקוחות לרכוש את המניה

בבית ההשקעות אופנהיימר התלהבו מהדו"חות האחרונים של סרגון על רקע התאוצה שצוברות רשתות ה-4G שהיא מציעה ללקוחותיה

29.10.2010, 17:57 | שהם לוי

בבית ההשקעות אופנהיימר התהלבו מהדו"חות האחרונים של סרגון (סימול: CRNT) ומאמינים שמניית החברה מהווה הזדמנות קנייה.

לסרגון עסקים רבים בהודו והיא מצפה לקבל חוזים וסים באירופה. מכירות החברה היו טובות במיוחד אמריקה הלטינית והיא דיווחה על הכנסות של 62.3 מיליון דולר ברבעון השלישי, עלייה של 39% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

האנליסט איתי קידרון העלו את מחיר היעד וההמלצה על סרגון מאחר ולדעתם יהיו בידי החברה עוד הזדמנויות לבניית רשתות ה-G4 לחברות הסלולר, וסרגון במיוחד, צפויה ליהנות מכך. בנוסף העריכו באופנהיימר כי החברה ממוצבת חזק מספיק כדי לבנות את רשתות ה-G4 על גגות כמו גם את הטכנולוגיות הישנות יותר: רשתות ה-G3 וה-G2.

"בעוד של צורך גובר במידע, סרגון מחזיקה בדיוק במה שהשוק מבקש", כתבו באופנהיימר והמליצו ללקוחות לרכוש את מניית סרגון כשהם מציבים למניה מחיר יעד של 14 דולר.

הכנסות הרבעון השלישי של החברה, המספקת פתרונות תקשורת בקצבים גבוהים לרשתות אלחוטיות זינקו ב-39% ל-62.3 מיליון דולר - שיא של כל הזמנים. זאת לעומת 44.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות הרבעון השלישי עלו ב-2%, לעומת 60.9 מיליון דולר ברבעון הקודם.

הרווח הנקי לרבעון השלישי  על בסיס Non-GAAP עלה ל-5.5 מיליון דולר, או 16 סנט למניה רגילה ו-15 סנט למניה בדילול מלא, וזאת בנטרול הוצאות חד פעמיות בגין אופציות לעובדים בסך של 843,000 דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות